Děkujeme za přízeň nám i designu!

Koda jsou prefabrikované domky pro bydlení ve dvou

Prefabrikované domky Koda od značky Kodasema

Estonská značka Kodesema vyrábí malé prefabrikované domky s názvem Koda. Minimalistický objekt s betonovým skeletem nabízí vše nezbytné pro skromné bydlení dvou osob na 30 metrech čtverečních. Kompletní domek vám přiveze nákladní auto a na místo usadí jeřáb.

Koda jako letní sídlo, skromný rodinný domek, nájemní bydlení, kancelář nebo prezentační jednotka. Estonská značka Kodesema vidí ve svém prefabrikovaném domku velký potenciál. Zaujmout chce mnoha výhodami, které klasické domy nemají, například možností přestěhování, promyšleným systémem vnitřního klimatu, chytrými technologiemi či ekologickým přístupem.

Prefabrikované domky Koda od značky Kodasema Prefabrikované domky Koda od značky Kodasema Prefabrikované domky Koda od značky Kodasema Prefabrikované domky Koda od značky Kodasema

Koda je malý domek bez nutností upevňovat jej do základů. Betonový skelet dělá domek moderním, konstrukčně pevným a minimalisticky jednoduchým. Na první pohled zaujme velké prosklení čelní části, kde neprůhledným prvkem jsou pouze vstupní dveře. Před nimi je malá terasa s velikostí 3,5 metru čtverečních s možností posezení i zaparkování kola do integrovaného stojanu.

Prefabrikované domky Koda od značky Kodasema Prefabrikované domky Koda od značky Kodasema Prefabrikované domky Koda od značky Kodasema Prefabrikované domky Koda od značky Kodasema

Interiér nabízí zbylých více jak 26 metrů čtverečních. V přízemí najdeme obývací pokoj s kuchyňským koutem. V zadní části je umístěna koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Najdeme zde i malou technickou místnost. Vedle koupelny je umístěna malá technická místnost a schodiště do prvního patra, kde najdeme skříně a dvoulůžko. Cena kompletního domu by měla být okolo čtyř milionů korun.

Čtěte další články na téma bydlení

Foto a zdroj: Kodesema

Článek ze dne: 3.8.2017
Téma: , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6002
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588