Děkujeme za přízeň nám i designu!

Jděte s dobou – dnes letí sedací pytle

Sedací pytel Fatboy Outdoor

Na klasické sedačky, těžkopádné rozkládací gauče a křesla zapomeňte. Stále sebevědomější místo si vydobývá silná konkurence – sedací pytle a vaky. Výhod je několik - variabilita, mladiství vzhled, léžernost, bezpečnost, komfort a svým způsobem i zdravotní prospěšnost. Perfektně se umí přizpůsobit lidské postavě, vytvarují se tak podle vašich potřeb.

Dáno je to především materiály, z nichž jsou vyrobeny, a náplněmi z polystyrenových kuliček. Roztomilé, pestrobarevné tvary se báječně hodí nejen do dětských pokojů, ale i do relaxačních místností, do obývacích pokojů bez ohledu na stylové vybavení. Osvěží také sterilní vzhled kanceláří, uvítacích místností nebo zpříjemní firemní party.

Sedací pytel Fatboy Outdoor Sedací pytel Fatboy Marimekko Sedací pytel Fatboy Original kamufláž Sedací pytel Fatboy Point

Novinkou jsou odolnější outdoorové varianty, ideální na lenošení na zahradě, nebo tzv. beanbag – pytle ve tvaru fazole. Ještě před pád lety byly sedací pytle raritou, dnes je tohoto horkého zboží na trhu široká nabídka – od různých barev, tvarů, potahových materiálu nebo velikostí. Ani ceny nejsou nijak závratné – netradiční posezení pořídíte za pár tisíc (záleží na značce). Důležité je dbát na údržbu, která je většinou jednoduchá – stačí mokrý hadřík, některé se dají prát.

Pytel Fatboy Catbag Pytel Fatboy Doggylounge Modulární sedací pytele Fatboy Avenue Houpací síť Fatboy Headdemock

Sedací pytel je nejen stylový kus nábytku, je rovněž vhodný pro zdravou relaxaci, díky jeho pružnosti se na něm pohodlně dívá na televizi nebo polehává. Výrobci rovněž myslí na chlupaté mazlíčky, jimž se budou hravé polštáře jistě zamlouvat. Netradiční poležení si užijete i s houpacími sítěmi.

Nabídky pytlů: sandbag.cz, ceskynabytek.cz, sedaci-pytle.cz, fatboy.cz, alax.cz
Foto: Fatboy

Článek ze dne: 28.3.2008
Téma: , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Kateřina Farná je redaktorka umění a kultury ve třetích nejčtenějších novinách v republice a mimo jiné i studentka mediálních studií na Univerzitě Karlově v Praze. Má ráda módu, hudbu, design, noční život, zajímavé nápady a zajímavosti života.
Všechny články od Kateřina Farná | Kontakt na redakci

Komentáře k tomuto designu

Celkem komentářů: 2 komentářů
 1. Linda Šperlová - ze dne: 21.5.2008 - 11:10

  Slečno autorko, pravopis Vám asi nic neříká, že? To se netýká jen tohoto článku. Zbytečně snižujete úroveň tohoto serveru.

 2. jan ryba - ze dne: 13.6.2008 - 12:43

  Toto je PR na Fatboy ??
  Proč jsou v článku fotografie pouze jednoho výrobce ??
  Proč zde chybí zmínka o dvou nejoriginálnějších značkách wegett a sedací pytle bag4u na českém trhu?
  Držím desigmagu palce, ale tohle je článek pro blesk nebo super ….

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6003
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588