Klikněte a napište nám e-mail!

M48 je nápaditá kolekce českých stolů na ping-pong

M48 a jejich designová kolekce stolů na ping-pong

Jednou z nejzábavnějších instalací na letošní designérské přehlídce Designblok 2012 byla prezentace projektu M48, který zde představil designovou kolekci stolů na ping-pong. Prostorově nenáročné stoly z dílny trojice designérů experimentují s tvary, materiály i barvami, přičemž stále zůstávají komfortně použitelné.

„Školní lavice + učebnice Fyziky + zabavený míček? Projekt M48 přinášel ve čtyřech podlažích Openstudia nový pohled na klasický stolní tenis. Designová kolekce nové řady stolů byla poprvé k vidění v rámci Designbloku. Každý kus v unikátním designu představil výzvu pro milovníky aktivní zábavy,” uvádí zakladatelé projektu Petr Mikošek, Štěpán Kuklík a animátor Amar Mulabegović.

M48 a jejich designová kolekce stolů na ping-pong M48 a jejich designová kolekce stolů na ping-pong M48 a jejich designová kolekce stolů na ping-pong M48 a jejich designová kolekce stolů na ping-pong

Na Designbloku bylo možno reálně vyzkoušet prvních pár exemplářů, které se staly obdivovaným zpestřením celé akce. Více variant stolů bylo později nafotografováno do plánovaného produktového katalogu. Obdivovat tak můžeme stoly na tenkých trubkových konstrukcích, variantu s průhledným boxem chránícím hřiště, skleněný stůl na dřevěných kozách, rozmanitě ohýbané plechové stoly či průsvitnou hrací plochu, postavenou na pneumatikách. Zajímavostí jsou i průhledné pálky a žlábky na míčky.

M48 a jejich designová kolekce stolů na ping-pong M48 a jejich designová kolekce stolů na ping-pong M48 a jejich designová kolekce stolů na ping-pong M48 a jejich designová kolekce stolů na ping-pong

V této době tvůrci ladí některé detaily po první zatěžkávací zkoušce na říjnovém Designbloku. Stoly by měly být připraveny k prodeji či pronájmu na začátku roku 2013. Doufáme v rozumné ceny, které by do kanceláří, veřejných hal, škol i obývacích pokojů mohly zajistit trochu té designové sportovní zábavy.

DesignVid.cz nabízí video Stylové stoly M48 na ping-pong hitem Designbloku

Čtěte všechny články na téma Designblok a sport

Foto a zdroj: M48

Článek ze dne: 7.11.2012
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588