Kontaktujte naší redakci!

Pacific Bondi Beach je luxusní bydlení hned u pláže

Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach

Život na nejproslulejší australské pláži Bondi Beach představuje spojení luxusu a přírody. Na této pláži zapomenete na každodenní shon a rušný život. Vycházející slunce za horizontem moře vás bude každé ráno budit svými hřejivými paprsky skrze okna. Kdežto v nočních hodinách na vás dýchne atmosféra nekonečného nebe, které se odráží na mořské hladině.

Bondi Beach oficiálně vyhlásili jako veřejnou pláž 9. června roku 1882. Ke konci 20. století se toto úchvatné místo právem stalo jednou z nejprestižnějších a nejdražších pláží v Sydney. Dosahuje délky jednoho kilometru. Každoročně se sem podívá na statisíce návštěvníků. V letních víkendech se po pláži pohybuje i 40 tisíc lidí. Slovo Bondi pochází z australského slova označující zvuk vln.

Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach

Obytné prostory Pacific Bondi Beach se nacházejí přímo na nejslavnější australské pláži Bondi Beach. Najdete zde neobyčejné byty s nepřekonatelným výhledem na moře, s prvotřídním servisem, s nevšedními obchody, restauracemi a s nelimitovaným velmi příjemným životním stylem. Pacific Bondi Beach nabízí extravagantní jedno, dvou nebo i tří pokojové apartmány, které si na první pohled zamilujete. Toto bydlení se pyšní překrásným výhledem na moře a na jeho měnící se horizont.

Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach

Každý den je zde zcela výjimečný. Po celá roční období pláž žije, ať je jaro, léto, podzim či zima. Pláž vždy hraje všemi barvami a o návštěvníky nemá nouzi. Dech beroucí sluneční paprsky přinášejí uklidňující pocity do každého vašeho dne. Zatímco magické západy slunce zvou do vašeho života hvězdy a lesk nad oceánem. Bondi pláž je první řadou sedadel pro pozorování krásy přírody, která vás bude neustále lákat. Je velmi oblíbená jak pro běžnou rekreaci, ale také pro surfaře.

Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach

Vývojový tým Pacific Bondi Beach spolupracoval s s místními tvůrci včetně designera a architekta Andrew Andersons, který se zasloužili o nynější podobu pláže. Svou zásluhu na projektu má i Kiochi Takada, nabírající inspiraci z přírody, čímž do australské architektury přinášejí japonskou citlivost a jemnost. Za interiéry zodpovědní Jonathan Richards a SJB Interiors ke své práci využívají přírodních materiálů, díky kterým vytvářejí přírodní luxusní odpočinková místa. A v neposlední řadě byl přizván i newyorský designér George Freedman, který se specializuje na tvorbu relaxačních místností.

Čtěte všechny články na téma bydlení

Foto a zdroj: Pacific Bondi Beach

Zpráva ze dne: 11.2.2013
Téma: , , , ,
Další zprávy: « Starší zpráva Novější zpráva »

Sdílejte článek na: Facebook.com Twitter.com MySpace.com GooglePlus.com Pinterest.com   odešlete na e-mail: email   nebo vytiskněte: tisknout

Ohodnotit přes Facebook:
Fotografie autora

Autor zprávy:
Barbora Sobotková vystudovala obor Průmyslový design. Nyní studuje technické materiály na VŠB. Má ráda originální a nápaditý design. Miluje přírodu, tanec a fajn lidi kolem sebe. Ve volném čase se věnuje výrobě šperků, psychologii barev, grafologii a designu.
Homepage autora | Všechny články od Barbora Sobotková | Kontakt

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly serveru pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.DESIGNBUY E-SHOP

Výběrový design e-shop se stovkami kvalitních a ozkoušených produktů českých i zahraničních designérů a značek. Více na DesignBuy.cz »

Nepřehlédněte

House at Camusdarach Sands od RAW Architecture Workshop

Skotský dům byl inspirován tradiční architekturou

Skotská krajina jako by vybízela k minimalistickým experimentům. Drsnou a přitom nádhernou přírodu obohatilo nové stylové útočiště inspirované tradiční architekturou. Mladý pár, který v tomto izolovaném kousku země již nějakou dobu bydlí a pracuje byl z práce RAW Architecture Workshop nadšený.
Nemocniční ubytování pro děti Ronald McDonalds Haus

Zaha Hadid navrhla apartmány v dětské nemocnici

Každý známe nemocniční prostředí jako chladné, bez špetky útulnosti, bez barev. V létě 2014 bude díky McDonalds Kinderhilfe Stiftung v Hamburgu otevřena nemocnice pro těžce nemocné děti. Ve spolupráci s AIT ArchitectureSalona bylo možno získat 11 renomovaných architektů z devíti zemí, mezi nimi je například i Zaha Hadid, kteří se podíleli na designu jednotlivých apartmánů.

Partneři

přejděte na Font.cz         přejděte na DesignPortal.cz         přejděte na Archii.cz        přejděte na CzechDesign.cz
přejděte na YoungPrimitive.cz       přejděte na Fler.cz       přejděte na Auto-Design.cz      přejděte na GJF.cz
přejděte na DesignBy.sk      přejděte na DesignEast.eu      přejděte na UPM.cz      přejděte na Material Times

Spojte se s námi

Facebook.com Twitter.com MySpace.com Google+ Pinterest.com YouTube.com RSS kanál Přidat do oblíbených / záložek Kontaktujte nás

Fanoušci na Facebook.com

Statistika

Založeno: 1. února 2008
Počet článků: 3670
Počet komentářů: 1066
Návštěvnost: přes 100 tisíc/měs.
Čtenost článků: až 250 tisíc/měs.
Rekord za den: 18 588