Děkujeme za přízeň nám i designu!

Pacific Bondi Beach je luxusní bydlení hned u pláže

Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach

Život na nejproslulejší australské pláži Bondi Beach představuje spojení luxusu a přírody. Na této pláži zapomenete na každodenní shon a rušný život. Vycházející slunce za horizontem moře vás bude každé ráno budit svými hřejivými paprsky skrze okna. Kdežto v nočních hodinách na vás dýchne atmosféra nekonečného nebe, které se odráží na mořské hladině.

Bondi Beach oficiálně vyhlásili jako veřejnou pláž 9. června roku 1882. Ke konci 20. století se toto úchvatné místo právem stalo jednou z nejprestižnějších a nejdražších pláží v Sydney. Dosahuje délky jednoho kilometru. Každoročně se sem podívá na statisíce návštěvníků. V letních víkendech se po pláži pohybuje i 40 tisíc lidí. Slovo Bondi pochází z australského slova označující zvuk vln.

Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach

Obytné prostory Pacific Bondi Beach se nacházejí přímo na nejslavnější australské pláži Bondi Beach. Najdete zde neobyčejné byty s nepřekonatelným výhledem na moře, s prvotřídním servisem, s nevšedními obchody, restauracemi a s nelimitovaným velmi příjemným životním stylem. Pacific Bondi Beach nabízí extravagantní jedno, dvou nebo i tří pokojové apartmány, které si na první pohled zamilujete. Toto bydlení se pyšní překrásným výhledem na moře a na jeho měnící se horizont.

Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach

Každý den je zde zcela výjimečný. Po celá roční období pláž žije, ať je jaro, léto, podzim či zima. Pláž vždy hraje všemi barvami a o návštěvníky nemá nouzi. Dech beroucí sluneční paprsky přinášejí uklidňující pocity do každého vašeho dne. Zatímco magické západy slunce zvou do vašeho života hvězdy a lesk nad oceánem. Bondi pláž je první řadou sedadel pro pozorování krásy přírody, která vás bude neustále lákat. Je velmi oblíbená jak pro běžnou rekreaci, ale také pro surfaře.

Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach Ukázky bydlení v Pacific Bondi Beach

Vývojový tým Pacific Bondi Beach spolupracoval s s místními tvůrci včetně designera a architekta Andrew Andersons, který se zasloužili o nynější podobu pláže. Svou zásluhu na projektu má i Kiochi Takada, nabírající inspiraci z přírody, čímž do australské architektury přinášejí japonskou citlivost a jemnost. Za interiéry zodpovědní Jonathan Richards a SJB Interiors ke své práci využívají přírodních materiálů, díky kterým vytvářejí přírodní luxusní odpočinková místa. A v neposlední řadě byl přizván i newyorský designér George Freedman, který se specializuje na tvorbu relaxačních místností.

Čtěte všechny články na téma bydlení

Foto a zdroj: Pacific Bondi Beach

Článek ze dne: 11.2.2013
Téma: , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Barbora Sobotková vystudovala obor Průmyslový design. Nyní studuje technické materiály na VŠB. Má ráda originální a nápaditý design. Miluje přírodu, tanec a fajn lidi kolem sebe. Ve volném čase se věnuje výrobě šperků, psychologii barev, grafologii a designu.
Všechny články od Barbora Sobotková | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5952
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588