Klikněte a napište nám e-mail!

Kuperus uvádí trojici luxusních vysokých postelí

Postele nizozemské značky Kuperus - Axana

Na komfortní spánek specializovaná značka Kuperus na náš trh přivádí novou řadu vysokých kontinentálních postelí navržených předními designéry a vyrobených z nejkvalitnějších materiálů. Nový je moderní nadčasový model Axana, Althea v country stylu a Capita oděná v glamour. Pro milovníky jednoduchého stylu přichází značka Pullman s polohovacími postelemi v decentním designu.

Přes sto let fungující nizozemská značka Kuperus se zaměřuje na takzvaný skandinávský způsob spaní, které se od ostatních liší nejen vizuálně, ale také díky svému vysokému standardu komfortu a ergonomickým vlastnostem. Její postele jsou složeny z podkladového systému boxspring z masivního borovicového rámu a vrstev nejen taštičkových pružin. Samotné postele pak mohou být čalouněné pravou kůží nebo látkou.

Postele nizozemské značky Kuperus - Althea Postele nizozemské značky Kuperus - Capita Další modely postelí nizozemské značky Kuperus Další modely postelí nizozemské značky Kuperus

Kuperus na rok 2013 připravil tři nové typy postelí. Moderní a nadčasový design reprezentuje model Axana, které má čelo složené z naprosto přesných čtverců evokující domácí atmosféru v luxusním hotelu. Čistý a svěží country design reprezentuje model Althea, který se může pochlubit netradičními otevřenými švy s efektem rytmické průchodnosti. Třetím modelem je postel Capita s nezvykle vysokým čelem s glamour stylem a zakulacenými tvary. Samozřejmě na výběr je i z šesti dalších aktuálních modelů z předešlých kolekcí.

Další modely postelí nizozemské značky Kuperus Další modely postelí nizozemské značky Kuperus Další modely postelí nizozemské značky Kuperus Další modely postelí nizozemské značky Kuperus

Nejvyšší kvalitou a precizním řemeslným zpracováním se mohou pochlubit i postele holandské značky Pullman, která navrhuje a vyrábí matrace přímo v Nizozemsku už od roku 1937. Pullman nabízí dvě kolekce postelí ve velmi podobném, nadčasově minimalistickém stylu. Hlavní kolekce se od té All Inclusive liší především použitím unikátního systému pružinek Advanced Dynamic Pocket, který má zajistit tělu ideální podpory v každé pozici.

Postele nizozemské značky Pullman Postele nizozemské značky Pullman Postele nizozemské značky Pullman Postele nizozemské značky Pullman

Využití moderních technologií v bydlení se dostává napříč celým domovem i do ložnic. Polohovací postele, masážní matrace a další technické lahůdky nabízejí jedinečný komfort. K novému standardu patří například dálkové ovládání polohování s možností využití funkce Slide Back, která umožňuje změnu postele v křeslo a naopak. U masážního systému, instalovaného přímo v matraci, je zajímavá funkce Wave, díky níž si dopřáváte postupnou masáž celého těla od hlavy až k patě. Vše je možné vyzkoušet v obchodě Luxury Sleeping v ulici Korunní 108b v Praze na Vinohradech.

Postel značky Pullman byla také vybrána pro rekonstrukci domu portálu Útulný Dům.

Foto a zdroj: Luxury Sleeping, Kuperus, Pullman

Článek ze dne: 1.9.2013
Téma: , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588