Děkujeme za přízeň nám i designu!

Devoto ukáže na Prague Design Week nový nábytek

Nábytek a doplňky pro děti Devoto na Prague Design Week 2014

Česká značka Devoto, která se zaměřuje především na navrhování a výrobu dětského nábytku a doplňků, představí na blížící se designérské přehlídce Prague Design Week 2014 nový nábytek pro děti i studenty a novou kolekci doplňků. Od 3. do 9. listopadu se tak na můžete těšit na kvalitní a bezpečný nábytek s příběhem, který s dětmi poroste.

“Novinkou poslední doby v Devotu jsou designové doplňky, které v dětských pokojích dotvářejí tu správnou atmosféru. Jsou zhotovované ručně z kvalitních materiálů podle originálních návrhů. Ať už jsou to kapsáře, deky, světla, hračky nebo třeba tee-pee, máte jistotu, že byly vyrobeny kvalitně a v České republice,” uvádí Lukáš Lédl a Petr Porta, kteří značku Devoto založili v roce 2008.

Nábytek a doplňky pro děti Devoto na Prague Design Week 2014 Nábytek a doplňky pro děti Devoto na Prague Design Week 2014 Nábytek a doplňky pro děti Devoto na Prague Design Week 2014 Nábytek a doplňky pro děti Devoto na Prague Design Week 2014

Novou kolekci si budete moci prohlédnout i zakoupit na nové designérské přehlídce Prague Design Week 2014, která se uskuteční od pondělí do neděle od 3. do 9. listopadu 2014 v historickém Domě U Minuty na Staroměstském náměstí 4. Krom prezentace 66 designérů, studií, umělců, módních návrhářů, šperkařů a škol se můžete těšit také na Design Kino a přednášky designerů. Celá přehlídka má za cíl ukázat tvůrčí proces a kreativitu, jenž se za výsledným designem skrývá.

Čtěte další články na téma Prague Design Week

Foto a zdroj: Devoto a Prague Design Week

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588