Klikněte a napište nám e-mail!

Židle T3.1 Chair je poctou Miroslavu Navrátilovi

T3.1 Chair by Jasiokarchitekti

Jako poctu československému designéru Miroslavu Navrátilovi, který byl uznávaným designérem nábytku a mimo jiné navrhl i skořepinové sedáky do tramvají T3, vytvořili Jasiokarchitekti přidáním podnoží novou židli T3.1 Chair. Sednout si na ní můžete v Espresso Baru v přízemí Kafkova domu na Prague Design Week 2016.

“Jako poctu tramvajím T3. Jako poctu Miroslavu Navrátilovi. Jako poctu Charles & Ray Eames a radosti z rychlosti jsme všechno recyklovali a za použití autorské podnože představujeme redesign fenomenální sedačky Miroslava Navrátila z českých tramvají Tatra T3,” uvádí Luděk Jasiok ze studia Jasiokarchitekti, který dodal tyto židle i do kavárny Muzeum u Národního muzea v Praze.

T3.1 Chair by Jasiokarchitekti T3.1 Chair by Jasiokarchitekti T3.1 Chair by Jasiokarchitekti T3.1 Chair by Jasiokarchitekti

Třetí ročník mezinárodní designérské přehlídky Prague Design Week 2016 zaujal do 8. května 2016 čtyři patra Kafkova domu, kde se představí více jak 90 designérů, módních návrhářů, šperkařů, řemeslníků, výtvarníků, škol, designérských studií i výrobců. Doprovodným programem budou workshopy, každodenní přednášky a již tradiční Design Kino.

Čtěte další články na téma Prague Design Week

Foto: Jasiokarchitekti
Zdroj: Prague Design Week

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6002
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588