Klikněte a napište nám e-mail!

Slovenské kino Tuli Cinema vás usadí na sedací pytle

Kino Tuli Cinema v rezortu X-bionic Sphere ve městě Šamorín

Interiérový designér a architekt Michal Staško navrhl a realizoval interiér soukromého kina Tuli Cinema, které najdete v rezortu X-bionic Sphere ve slovenském městě Šamorín. Posezení pro 112 osob je řešeno sedacími pytli a na podlaze je položen vzor dlažebních kostek.

“Jedinečné Tuli Cinema s originálním designem je první kino svého druhu na Slovensku. Jeho barevnost a výjimečná architektura dostane diváky okamžitě do nálady. Na míru navržený sál je vybaven netradičním a pohodlným sezením Tuli, které bylo na míru přizpůsobené potřebám diváka. Výjimečný zážitek, který si užijete na Slovensku pouze v Tuli Cinema umocňuje špičková technologie a kvalitní zvuk v kinosále pro 112 osob,” uvádí provozovatel kina.

Kino Tuli Cinema v rezortu X-bionic Sphere ve městě Šamorín Kino Tuli Cinema v rezortu X-bionic Sphere ve městě Šamorín Kino Tuli Cinema v rezortu X-bionic Sphere ve městě Šamorín Kino Tuli Cinema v rezortu X-bionic Sphere ve městě Šamorín

Design interiéru asi každému nesedne, přesto je velmi originálně řešený. Podlaha je sestavena ze vzoru velkých šedých dlažebních kostek, takže si budete připadat jako když sedíte na ulici. Po dvanácti různobarevných sedacích pytlů pak najdete v řadě, nejčastěji ukotvených po dvou v barevných kójích s číslem řady i sedadla a držákem na pití. Stěny jsou pro lepší akustiku vyzdobeny látkovými panely.

Kino Tuli Cinema v rezortu X-bionic Sphere ve městě Šamorín Kino Tuli Cinema v rezortu X-bionic Sphere ve městě Šamorín Kino Tuli Cinema v rezortu X-bionic Sphere ve městě Šamorín Kino Tuli Cinema v rezortu X-bionic Sphere ve městě Šamorín

“Představení jsou naplánovány pravidelně od čtvrtku do neděle, v stabilních hracích časech s důrazem na nabídku filmů nejen v české jazykové verzi ale i v maďarském dabingu,” dodává provozovatel kina. Vstupné činí okolo pěti euro, tedy asi 150 českých korun.

Čtěte další články na téma kino a interiér

Foto a zdroj: Michal Staško a X-bionic Sphere

Článek ze dne: 30.9.2016
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5954
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588