Klikněte a napište nám e-mail!

Devoto vytvořili v Dobřichovicích dětský pokoj snů

Dětský pokoj v Dobřichovicích od Devoto

Česká rodinná firma Devoto realizovala v Dobřichovicích dětský pokoj snů. Kompletní realizací od podlahy po strop vévodí postel s vlastním samostatným osvětlení, na míru vytvořený stůl se šuplíky, knihovna a několik jeřábů. Jeden funguje jako lampa, druhý je dřevěná hračka a třetí najdeme jako výzdobu stěny nad postelí.

“Kompletní realizace dětského pokoje v dobřichovické vile se Devoto zhostilo od A do Z. Pokoji vévodí jasné a čisté linie s modrobílými pruhy na zadní stěně. Pojícím prvkem je motiv jeřábu, který se v místnosti objevuje nejen jako ilustrace, ale i jako osvětlení a zcela funkční hračka. Na zatahovací stěně, která dodává dětské posteli – dominantě pokoje – atmosféru, jsou ovečky - snové motivy od Petra Holuba, které se při jejich večerním počítání mění v zavěšené mráčky na jeřábu,” uvádí Devoto.

Dětský pokoj v Dobřichovicích od Devoto Dětský pokoj v Dobřichovicích od Devoto devoto-dobrichovice-3.jpg Dětský pokoj v Dobřichovicích od Devoto

“Zatažená roleta dodává pokoji vzdušný a uklizený dojem, může ale posloužit i jako zatemnění. Potahy, které jsou vyrobeny patchworkem, má na svědomí tradiční rodinný výrobce v oboru s více jak 300letou tradicí, firma Velebný & Fam. Postel je u svého stropu také samostatně osvětlena,” dodávají.

Čtěte další články na téma bydlení a děti

Foto: BoysPlayNice
Zdroj: Devoto

Článek ze dne: 7.10.2016
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588