Děkujeme za přízeň nám i designu!

LLEV navrhli novou kolekci stolů s podnožemi Moon

Kolekce stolů Moon od studia LLEV

České designérské studio LLEV, které tvoří manželé Eva a Marcel Mochalovi, představili několik novinek na nadcházející sezónu. Hlavní je kolekce stolů Moon, které jsou tvořeny speciálně vyvinutými litinovými podnožemi, jenž je možné skládat do různých tvarů. Dalšími novinkami je stolička Apollo, svítidla Tennis a svícen Nocc.

“Variabilní stolové podnože Moon v kombinaci s inovativními deskovými materiály a interiérové doplňky. Šedá litina, archaický materiál, jenž v pojetí studia LLEV nabývá progresivních forem,” popisují novinku designéři, kteří jako stolové desky používají cenově náročný papírový kompozitní materiál Richlite.

Kolekce stolů Moon od studia LLEV Kolekce stolů Moon od studia LLEV Svícny Nocc od LLEV Svítidla Tennis od LLEV

Stejný materiál je použit i na stoličku Apollo. “Subtilní minimalistický tvar sedacího nábytku, který staví svůj design na vynikající pevnosti kompozitního materiálu vyrobeného z recyklovaného papíru,” říkají ke stoličce. Litinový materiál ale neopustili, pokrytý práškovanou ocelí jej použili i u svícnu Nocc. Určen je pro dvě velikosti svíček a doplňuje tak celou nově uvedenou kolekci. Zcela mimo ni se pak ocitají závěsná skleněná svítidla Tennis, která připomínají tenisovou raketu.

Čtěte další články na téma LLEV a stůl

Vybrané produkty od studia LLEV zakoupíte na DesignBuy.cz

Foto a zdroj: LLEV

Článek ze dne: 6.11.2016
Téma: , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5955
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588