Klikněte a napište nám e-mail!

Karel Matějka navrhl němého sluhu a věšák Scale

Karel Matějka a němý sluha a věšák z Scale Collection

Produktový designér Karel Matějka představil nového němého sluhu a věšák z kolekce Scale. Oba produkty spojuje důmyslně řešená klenutá základna s vnitřním závažím, díky které bude muset majitel věšák vyvažovat a hledat tak jeho stabilitu. Vyrábět se bude v přírodní i barevných variantách.

“S každým kusem oděvu, který odložíte na věšák, nebo němého sluhu z kolekce Scale se budete muset vyrovnat s otázkou rovnováhy po svém. Klenutá základna z jasanového dřeva s důmyslně ukrytým vnitřním závažím umožní stát vzpřímeně jen prázdnému objektu. Každý další pověšený svetr, bunda nebo košile vás podvědomě nutí k neustálému vyvažování a hledání stability,” uvádí k novince designér.

Karel Matějka a němý sluha a věšák z Scale Collection Karel Matějka a němý sluha a věšák z Scale Collection Karel Matějka a němý sluha a věšák z Scale Collection Karel Matějka a němý sluha a věšák z Scale Collection

“Elegantní a velmi praktický doplněk do vaší domácnosti v sobě spojuje promyšlenou konstrukci, dokonale zvládnuté truhlářské řemeslo a moderní průmyslové technologie. Kolekce je k dostání v různých povrchových a barevných kombinacích a stylově doplní každý současný interiér. Na přání vám rádi navrhneme i zcela individuální barevnou variantu,” dodává.

Čtěte další články na téma interiér a věšák

Foto: Anna Pleslová
Zdroj: Karel Matějka

Článek ze dne: 27.11.2016
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5955
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588