Děkujeme za přízeň nám i designu!

Soutěž Interiér roku hledá nejlepší interiér roku 2016

Soukromý interiér – rekonstrukce: Michal Kunc z Ateliéru Kunc Architects

Už jen do 20. února je možné přihlásit soukromý či veřejný interiér vzniklý v roce 2016 do soutěže Interiér roku. Soutěž je určena pro výjimečné realizace z České republiky a nově také Slovenska, které je možné zařadit do jedné ze sedmi kategorií.

“Do některé z kategorií dalšího ročníku soutěže Interiér roku se už od října mohou hlásit architekti a interiéroví designéři, a to nejen z České republiky, ale v tomto ročníku poprvé také ze Slovenska,” uvádí Petr Tschakert z Institutu bytového designu, který soutěž každoročně vyhlašuje s cílem popularizovat originální bydlení, mimořádný design obchodů, veřejných prostor, hotelů nebo restaurací.

Café Záhorský v Praze 6 Dejvicích navržený architektkou Magdalenou Rochovou Soukromý interiér – rekonstrukce: Jerry Koza z ateliéru SAD Pánský klub navržený studiem ADR Restaurace Entre v Olomouci: Pavel Křížek ze studia Komplits

“V patnáctičlenné mezinárodní porotě zasedají kromě architektů také respektované osobnosti z oblasti vizuální kultury, aby při rozhodování byly zvažovány i barevné koncepty, charakter a atmosféra prostoru atd.,” dodává. Uzávěrka přihlášek je 20. února 2017. Vyhlášení pak proběhne 28. března 2017 v Centru současného umění DOX v Praze. Na květen je plánována výstava velkoformátových fotografií soutěžících interiérů.

Čtěte další články na téma soutěž a interiér

Foto a zdroj: Interiér roku

Článek ze dne: 4.1.2017
Téma: , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6003
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588