Klikněte a napište nám e-mail!

Zuzana Šislerová navrhla nábytek pro děti Dotties

Hravý nábytek Dotties od designérky Zuzany Šislerové

Mladá designérka Zuzana Šislerová navrhla pro českého výrobce nábytku Invista novou řadu dětského nábytku pro jejich novou značku Dotties. Hravá kolekce nabízí komodu Prasátko, noční stolek Koťátko, komodu a vysokou skříň Kočka i postel ve tvaru domečku.

“Hravost. Kreativita. Fantazie. Kolekce dětského nábytku Dotties představuje ucelenou řadu, která nabízí dostatek úložného prostoru v pokojíčku i místo pro tvoření a odpočinek. Kromě toho ale také probouzí fantazii našich nejmenších. To, co je pro nás dospěláky obyčejným kusem nábytku, může být pro děti prvkem plným dobrodružství. Děti vnímají každičký detail a mají chuť objevovat. Konvenční dětský nábytek je praktický a účelný. Dotties je nejen praktický a účelný, ale k tomu ještě hravý. A to děti baví. Dotties mění dětské sny ve skutečnost,” uvádí výrobce ze Vsetína.

Hravý nábytek Dotties od designérky Zuzany Šislerové Hravý nábytek Dotties od designérky Zuzany Šislerové Hravý nábytek Dotties od designérky Zuzany Šislerové Hravý nábytek Dotties od designérky Zuzany Šislerové

“Prasátko byl původně návrh skříňky do jedné designérské soutěže. Vzpomněla jsem si tehdy na ten elementární symbol prasátka ‘jedním tahem’, který děti často kreslí, a napadlo mě zkusit z něj vytvořit nějaký nábytkový prvek. Dotties tak vlastně mění dětské představy a sny ve skutečnost,” dodává čerstvá absolventka UTB ve Zlíně, která navrhla celou kolekci zahrnující i několik tradičnějších skříní, policových dílů i psacích stolů.

Čtěte další články na téma nábytek a děti

Foto a zdroj: Dotties

Článek ze dne: 8.1.2017
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5955
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588