Klikněte a napište nám e-mail!

Restaurace Na Verandách má nový interiér od Edit

Potrefená husa Na Verandách od ateliéru Edit

Legendární pražská restaurace Na Verandách, kterou najdete přímo v budově smíchovského pivovaru Staropramen, se dočkala nového interiéru. I když již několik let pod síť Potrefená husa, každý její interiér se liší. Architekti restauraci s barem a výčepem na 260 metrech čtverečních sjednotili materiály a vytvořili příjemný prostor inspirovaný pivovarem.

“Původní Potrefená husa byla rozdělena na tři oddělené prostory – vstupní chodbu, výčep a hlavní část s barem. Stavebními úpravami a materiálovým sjednocením spojujeme všechny prostory do jednoho a vytváříme tak velkorysou přehlednou restauraci s dominantním prvkem nerezového barového boxu,” uvádí architekti z pražského ateliéru Edit.

Potrefená husa Na Verandách od ateliéru Edit Potrefená husa Na Verandách od ateliéru Edit Potrefená husa Na Verandách od ateliéru Edit Potrefená husa Na Verandách od ateliéru Edit

“Řešení interiéru je inspirováno přímo sousedícím pivovarem – vzor teracové podlahy tvoří chodníčky z pivovarského dvoru, světla jsou navržena ve tvaru spodní části cylindrokónických tanků a držáky na pivní sklenice jsou tvarovány podle žebrování chladičů… Dubové obložení nik a ostění a kožené čalounění lavic dotváří příjemnou atmosféru pivovarské hospody,” dodávají.

Čtěte další články na téma restaurace

Foto: Alexander Dobrovodský
Zdroj: Edit

Článek ze dne: 26.2.2017
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588