Klikněte a napište nám e-mail!

Mjölk navrhli interiér pro liberecký Chicago Bar & Grill

Chicago Bar & Grill v Liberci od ateliéru Mjölk

Architektonický ateliér Mjölk navrhl ve svém domovském Liberci nový Chicago Bar & Grill. Interiér připomíná americké velkoměsto a to díky nezvyklému použití výkladních rolet, vlnitého plechu a obrovských svítidel. Nechybí ani zdobení stěn kresbami od studia Skubb.

“Snažili jsme se pro Vás vytvořit moderní prostředí, ve kterém se budete cítit alespoň trochu jako v americkém velkoměstě. Nové prostory disponují útulnou ‘kavárenskou’ částí stejně tak jako dostatečným prostorem pro Vaše firemní i jiné večírky. Těšit se můžete i na vestavěné pódium pro různé hudební či kulturní akce. Zastavte se u nás a posuďte sami, jak moc se nám rekonstrukce povedla,” lákají do svého nového interiéru z Grill & Baru Chicago.

Chicago Bar & Grill v Liberci od ateliéru Mjölk Chicago Bar & Grill v Liberci od ateliéru Mjölk Chicago Bar & Grill v Liberci od ateliéru Mjölk Chicago Bar & Grill v Liberci od ateliéru Mjölk

Mjölk pojali interiér opravdu velkolepě a snažili se mu dát punc amerického velkoměsta. Základním prvkem je ideální rohová budova, která nabízí majestátní vstup a velká oblouková okna. Díky oknům, velkému otevřenému prostoru i štukovaným stropům působí interiér stylově a vzdušně.

Chicago Bar & Grill v Liberci od ateliéru Mjölk Chicago Bar & Grill v Liberci od ateliéru Mjölk Chicago Bar & Grill v Liberci od ateliéru Mjölk Chicago Bar & Grill v Liberci od ateliéru Mjölk

Pojetí v americkém stylu prvních desetiletí je zřejmé už velkými závěsnými svítidly, které dávají prostoru punc dvacátých let. Nepřehlédnutelný je dlouhý bar lemovaný vlnitým plechem a barevné rolety z výkladních skříní obchodů, které skrývají vybavení baru. Posezení je řešeno stylově posezením na dřevěných židlích s kovovou podnoží, interiér dál dekorují pouliční lampy a ve vstupu do patra černá zeď s kresbami od Skubb. Více takových stylových restaurací.

Čtěte další články na téma restaurace a Mjölk

Foto: BoysPlayNice
Zdroj: Mjölk

Článek ze dne: 20.3.2017
Téma: , , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588