Klikněte a napište nám e-mail!

Garden Module je stylový držák na pokojové květiny

Garden Module od studia Luisa + Lilian Parrado

Portugalské sesterské designérské studio Luisa + Lilian Parrado představilo důmyslný držák na interiérové květiny Garden Module. Bez zbytečných složitostí se díky němu můžete doma vytvořit efektní zelenou stěnu, kterou ozdobíte geometrickými prvky konstrukce a vlastními květinami v květináčích.

Architekty, designérky a sestry navrhly tento modul z vlastní potřeby dekorace interiérové stěny zelení. Když hledali vhodný produkt, nacházeli pouze zbytečně složitá řešení nebo naopak příliš invazivní, která proměnila celou stěnu nevratně zpět. Navrhli proto jednoduchý ocelový modul složený z trojúhelníků, který se v jednom z míst z plochého stává trojrozměrným a nabízí poličku na umístění květiny.

Garden Module od studia Luisa + Lilian Parrado Garden Module od studia Luisa + Lilian Parrado Garden Module od studia Luisa + Lilian Parrado Garden Module od studia Luisa + Lilian Parrado

Díky cenové dostupnosti a jednoduchosti tohoto modulu si pak každý ve svém interiéru může Garden Module nakombinovat v libovolném počtu a rozložení. Betonové trojúhelníkovité poličky pak nabízí svěží moderní materiály v interiéru a navíc dostatek místa i na větší květináče. Nápad získal již jedno prestižní ocenění za design a další budou jistě následovat.

Čtěte další články na téma interiér

Foto a zdroj: Luisa + Lilian Parrado

Článek ze dne: 21.4.2017
Téma: , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588