Děkujeme za přízeň nám i designu!

Conduct spojuje 2D tapety s 3D funkčními zařízeními

Experimentální stěna Conduct od UM Project a Flavor Paper

Newyorské designérské studio UM Project a výrobce tapet Flavor Paper se spojili, aby vytvořili experimentální projekt Conduct. Jedná se o interiérovou tapetu, která v sobě spojuje funkční zařízení jako lampu, větrák nebo zrcadlo. Celý projekt má velmi osobitý vizuální přístup.

Cílem skupiny UM Project bylo spojit síly s výrobcem kreativních tapet a přinést zcela nový pohled na dekorace interiérů. Pomyslný zákazník by v tomto případě měl doma jednu velkou stěnu, kterou by nejen rád ozdobil nevšedními grafickými motivy, ale dal jí také přidanou funkční hodnotu, respektive funkční přístroje pro každodenní použití.

Experimentální stěna Conduct od UM Project a Flavor Paper Experimentální stěna Conduct od UM Project a Flavor Paper Experimentální stěna Conduct od UM Project a Flavor Paper Experimentální stěna Conduct od UM Project a Flavor Paper

Velmi zdařilou integrací vznikl Conduct, který kombinuje 2D tapety s různými motivy a 3D objekty jako lampu, reproduktor, zrcadlo, větrák nebo ambientní osvětlení interiéru. Zajímavostí je přiznání vedení elektrické energie k jednotlivým zařízením povrchovou cestou, která vypadá velmi efektně. Kreativní rozvinutí stěny by v tomto případě pak mohlo být jen na samotném budoucím majitel a jeho požadavcích.

Čtěte další články na téma tapeta

Foto a zdroj: UM Project

Článek ze dne: 11.5.2017
Téma: , , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6001
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588