Děkujeme za přízeň nám i designu!

Creators Inn nabízí ubytování zdarma pro umělce

Apartmá Creators Inn by Elvine v hotelu Scandic Malmen

Švédská oděvní značka Elvine vytvořila zcela nový koncept krátkodobého ubytování – bezplatný hotel pro tvůrčí lidi. Je lhostejné, zda jste muzikant, DJ, designér, výtvarník, spisovatel… pokud potřebujete pobýt ve Švédsku, spolupracovat s místními autory – je to hotel přesně pro vás. Buďte hostem Creators Inn, zcela bezplatně.

Apartmá Creators Inn by Elvine v hotelu Scandic Malmen tvoří tři místnosti – obývací pokoj, ložnice a koupelna.  Jednu stěnu obývacího pokoje pokrývá mapa Stockholmu, opatřená špendlíky a poznámkovými lístky. Hosté Creator Inn zde mohou v mapě označit svá oblíbená místa v okolí hotelu a inspirovat tak budoucí obyvatele apartmánu k jejich návštěvě. Na další stěně visí zarámované fotografie některých předchozích hostů apartmánu.

Apartmá Creators Inn by Elvine v hotelu Scandic Malmen Apartmá Creators Inn by Elvine v hotelu Scandic Malmen Apartmá Creators Inn by Elvine v hotelu Scandic Malmen Apartmá Creators Inn by Elvine v hotelu Scandic Malmen

Ložnice nemá žádná okna a proto je stěna nad postelí polepena panoramatickou fotografií Göteborgu při západu slunce. V šatní skříni je připraveno oblečení vyráběné společností Elvine, též zdarma k použití. Výraznou ozdobou je šest rostlin Sansevieria, umístěných na samostatných poličkách (jež mohou případně posloužit také k zavěšení šatních ramínek).

Apartmá Creators Inn by Elvine v hotelu Scandic Malmen Apartmá Creators Inn by Elvine v hotelu Scandic Malmen Apartmá Creators Inn by Elvine v hotelu Scandic Malmen Apartmá Creators Inn by Elvine v hotelu Scandic Malmen

Koupelna má jednoduchý design, čtvercový rytmus udává bílý obklad s tmavošedými spárami, použitý také jako dlažba. Bílou barvu mají i vana a záchod, barevné osvěžení sem vnáší sedlo a uzda černého dřevěného koně. Vítanou reklamní vsuvku tvoří vanová zástěna potištěná historií značky Elvine. A stejně jako v ostatních místnostech, i zde bujně rostou pokojové rostliny. Palma areka, tchýnin jazyk a šplhavník pomáhají zajišťovat příjemné ovzduší v místnostech apartmá.

Foto a zdroj: Creators Inn

Článek ze dne: 21.9.2009
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Jana Sedláčková navléká klotové rukávy a noří se do lejster, posléze vykonává radostné povinnosti ženy a matky nejúžasnější holčičky na světě. Po slunce západu zkoumá zapadlé koutky zajímavých interiérů. Potěší ji vtipný design a čtvereček superhořké čokolády.
Všechny články od Jana Sedláčková | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588