Děkujeme za přízeň nám i designu!

Vogue přinesl editorial s fotkami ženy budoucnosti

Fotografie z editorialu italského časopisu Vogue na téma Ženy mnoha tváří

Aktuální číslo italského časopisu Vogue má jako hlavní téma Ženy mnoha tváří, kde na snímcích Stevena Meisela ukazuje portréty extravagantně oblékané ženy, která se po celý den věnuje pokaždé jiné činnosti. Nejvýraznějším prvkem editorialu je maska ženy, kterou si nasazuje podle potřeby výrazu i situace. Naráženo je zde na umělou eleganci, plastické operace i sexappeal.

Zářijové číslo časopisu Vogue Italia se zaměřuje na ženy, jejich psychologické hledání i na to, jak jsou vnímány ve společnosti. Proto má číslo na přebalu ženu obloženou mnoha silikonovými maskami a velký palcový titulek mluví o Ženách mnoha tváří. Steven Meisel proto nafotil editorial Face The Future vypovídající o ženách, které se snaží čelit budoucnosti plné nucené elegance.

Fotografie z editorialu italského časopisu Vogue na téma Ženy mnoha tváří Fotografie z editorialu italského časopisu Vogue na téma Ženy mnoha tváří Fotografie z editorialu italského časopisu Vogue na téma Ženy mnoha tváří Fotografie z editorialu italského časopisu Vogue na téma Ženy mnoha tváří

Jedna žena je v tomto případě stavěna do mnoha různých situací, za nichž se snaží být vždy elegantní, ale zato zcela ztrácí svou identitu. Pod děsivou maskou s extrémně výraznými rty je to stále ona, ale na povrchu je chladná, ironická a voňavě elegantní. Naráženo je zde na odlidštění žen, módu plastických operací, motiv sexuálního symbolu, umělou ženskost i instantní styl.

Fotografie z editorialu italského časopisu Vogue na téma Ženy mnoha tváří Fotografie z editorialu italského časopisu Vogue na téma Ženy mnoha tváří Fotografie z editorialu italského časopisu Vogue na téma Ženy mnoha tváří Fotografie z editorialu italského časopisu Vogue na téma Ženy mnoha tváří

K navození celkového vizuálu přispělo oblečení modelky jako diamantový kabátek Prada, latexový rolák Atsuko Kudo, rukavice House of Etiquette, prsten Ben-Amun i mnoho stylistů, vlasových mágů a designérů. Na celém tomto díle spolupracoval i Gordon Von Steiner, který z fotografování natočil velmi povedené video.

DesignVid.cz nabízí video Ženy mnoha tváří jako děsivé téma časopisu Vogue

Čtěte všechny články na téma fotografie a časopis

Foto: Steven Meisel
Zdroj: Vogue Italia

Zpráva ze dne: 19.9.2012
Téma: , , , , , ,
Další zprávy: « Starší zpráva Novější zpráva »

Sdílejte článek na: Facebook.com Twitter.com MySpace.com GooglePlus.com Pinterest.com   odešlete na e-mail: email   nebo vytiskněte: tisknout

Ohodnotit přes Facebook:
Fotografie autora

Autor zprávy:
Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Homepage autora | Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly serveru pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.DESIGNBUY E-SHOP

Výběrový design e-shop se stovkami kvalitních a ozkoušených produktů českých i zahraničních designérů a značek. Více na DesignBuy.cz »

Nepřehlédněte

Ukázka z výstavy In the Making v londýnském Design Museum

In The Making přibližuje výrobu diamantů i tužek

Kurátorem současné výstavy v londýnském Design Museum je světoznámá designérská dvojice Edward Barber a Jay Osgerby. Žádnou retrospektivu ale nečekejte. Jak už samotný název napovídá, namísto prezentace hotových produktů se designéři rozhodli zaměřit na proces jejich vzniku.
Česká aerodynamická Tatra 77

Český futuristický vůz Tatra 77 slaví výročí 80 let

V dějinách českého designu lze nalézt nejeden milník, který vedl ke světovému prvenství. Jedním z nich je nepochybně Tatra 77, zakladatelka tradice aerodynamických Tater a zároveň první sériově vyráběný vůz s aerodynamickou karoserií na světě, od jejíž premiéry na pražském autosalonu uplynulo rovných osmdesát let.

Partneři

přejděte na Font.cz         přejděte na DesignPortal.cz         přejděte na Archii.cz        přejděte na CzechDesign.cz
přejděte na YoungPrimitive.cz       přejděte na Fler.cz       přejděte na Auto-Design.cz      přejděte na GJF.cz
přejděte na DesignBy.sk      přejděte na DesignEast.eu      přejděte na UPM.cz      přejděte na Material Times

Spojte se s námi

Facebook.com Twitter.com MySpace.com Google+ Pinterest.com YouTube.com RSS kanál Přidat do oblíbených / záložek Kontaktujte nás

Fanoušci na Facebook.com

Statistika

Založeno: 1. února 2008
Počet článků: 3673
Počet komentářů: 1066
Návštěvnost: přes 100 tisíc/měs.
Čtenost článků: až 250 tisíc/měs.
Rekord za den: 18 588