Kontaktujte naší redakci!

ExtraBold je první kniha s multimediálním obsahem

Kniha ExtraBold od španělského studia Serial Cut

Španělské design studio Serial Cut připravilo souhrn své tvorby do netradičně pojaté knihy ExtraBold. Publikace, jež byla připravena devíti přizvanými mezinárodními designéry, představuje na 320 stranách 150 projektů pro velké světové značky. Bonusem je 3D interaktivní digitální obsah knihy, který odhalíte snímáním knihy iPhonem nebo iPadem.

Pro většinu je španělské studio Serial Cut neznámé. V roce 1999 jej v Madridu, s plánem zaměřit se na kreativu mezinárodních projektů, založil Sergio del Puerto. A skutečně se svým neotřelým přístupem a tvorbou dostalo studio za několik let na špičku. Třináct let tvorby se nyní rozhodl del Puerto shrnout v knize, která by byla stejně originální jako v ní prezentovaná tvorba.

Kniha ExtraBold od španělského studia Serial Cut Kniha ExtraBold od španělského studia Serial Cut Kniha ExtraBold od španělského studia Serial Cut Kniha ExtraBold od španělského studia Serial Cut

Vznikla tak kniha ExtraBold, k jejíž tvorbě bylo přizváno devět mezinárodních designérů, aby v ní vytvořili takzvaný Remix. Přes kilo vážící fialová kniha v obalu s tlustým obličejem nabízí 320 stran popisujících 150 projektů pro MTV, Vodafone, Microsoft, velké automobilky, ale i přípravy tvorby konceptů, případové studie a další zajímavosti.

Kniha ExtraBold od španělského studia Serial Cut Kniha ExtraBold od španělského studia Serial Cut Kniha ExtraBold od španělského studia Serial Cut Kniha ExtraBold od španělského studia Serial Cut

Tím nejzajímavějším na knize ExtraBold však překvapivě není její kreativní obsah, ale technologie, kterou disponuje. Pokud vlastníte mobil iPhone nebo tablet iPad, můžete si stáhnout aplikaci, která vás přivede k technologii Augmented Reality. Po snímání knihy zařízením se vám objeví trojrozměrný obraz nabízející 3D virtuální objekty, videa z příprav sportů, reklamy, fotografie ve vysokém rozlišení pro podrobné prozkoumání i speciální webové stránky. To vše ke knize za 35 euro, tedy asi 880 korun, zdarma.

DesignVid.cz nabízí video Prohlédněte si to nej z knihy ExtraBold od Serial Cut

Knihy o grafice a designu zakoupíte na DesignBuy.cz

Čtěte všechny články na téma kniha a média

Foto a zdroj: Serial Cut

Zpráva ze dne: 20.11.2012
Téma: , , , , , , ,
Další zprávy: « Starší zpráva Novější zpráva »

Sdílejte článek na: Facebook.com Twitter.com MySpace.com GooglePlus.com Pinterest.com   odešlete na e-mail: email   nebo vytiskněte: tisknout

Ohodnotit přes Facebook:
Fotografie autora

Autor zprávy:
Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Homepage autora | Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly serveru pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.DESIGNBUY E-SHOP

Výběrový design e-shop se stovkami kvalitních a ozkoušených produktů českých i zahraničních designérů a značek. Více na DesignBuy.cz »

Nepřehlédněte

Koncept vozu Volvo Concept Estate

Volvo Concept Estate je futuristický Shooting Brake

Autosalon v Ženevě je dějištěm premiéry švédské kreace Concept Estate od automobilky Volvo. Model rozvíjí nejnovější designový jazyk značky, navržený pod vedením Thomase Ingenlatha a připomíná veřejnosti ojedinělou a sportovní karoserii typu Shooting Brake.
Tom Dixon a jeho módní kolekce The Capsule pro značku Adidas

Tom Dixon navrhl pro Adidas multifunkční oblečení

Spolupráce sportovní značky Adidas se známými designéry již není žádnou novinkou. Stále si jako primárně sportovní značka zakládá na jednoduchém sportovním vzezření oblečení, ale nebrání se zajímavým střihům a materiálům, které vzejdou právě z rukou zkušených návrhářů, jímž je aktuálně s kolekcí The Capsule slavný Tom Dixon.

Partneři

přejděte na Font.cz         přejděte na DesignPortal.cz         přejděte na Archii.cz        přejděte na CzechDesign.cz
přejděte na YoungPrimitive.cz       přejděte na Fler.cz       přejděte na Auto-Design.cz      přejděte na GJF.cz
přejděte na DesignBy.sk      přejděte na DesignEast.eu      přejděte na UPM.cz      přejděte na Material Times

Spojte se s námi

Facebook.com Twitter.com MySpace.com Google+ Pinterest.com YouTube.com RSS kanál Přidat do oblíbených / záložek Kontaktujte nás

Fanoušci na Facebook.com

Statistika

Založeno: 1. února 2008
Počet článků: 3661
Počet komentářů: 1066
Návštěvnost: přes 100 tisíc/měs.
Čtenost článků: až 250 tisíc/měs.
Rekord za den: 18 588