Děkujeme za přízeň nám i designu!

Fakulta umění a architektury vydala výroční knihy

Knihy FUA 20 a FUA 02

V sobotu byla pokřtěna dvojkniha FUA 20 a FUA 02, kterou vydala Fakulta umění a architektury Technické univerzity v Liberci k příležitosti 20 let fungování školy. První kniha se věnuje 20leté existenci školy prostřednictvím 11 rozhovory se studenty i profesory. Druhá kniha je druhou ročenkou k uplynulému akademickému roku.

“FUA 20 je záznam o 20 letech existence Fakulty umění a architektury Technické univerzity v Liberci.  Periferie se v této knize stává centrem dění. Prostřednictvím 11 rozhovorů s profesory a studenty nechává vyprávět ucelené příběhy tří oborů, na které se FUA během let rozrostla.  Základní dějové linie jsou doplněny osobními sloupky vysvětlujícími vnitřní fenomény školy a vizuálním záznamem všeho zásadního, co se na fakultě odehrálo.  Celá kniha je zakončena profily absolventů, kteří se z Liberce vydali svou vlastní cestou,” popisují první knihu autoři publikace.

Knihy FUA 20 a FUA 02 Knihy FUA 20 a FUA 02 Knihy FUA 20 a FUA 02 Knihy FUA 20 a FUA 02

” FUA 02 je druhou ročenkou shrnující akademický rok 2013/2014 Fakulty umění a architektury Technické univerzity v Liberci.  Uceleněji představuje všechna témata a projekty, které na půdě školy vznikly.  FUA 02 není jen pouhou prezentací školy, ale společně s knihou FUA 20 slouží i jako nástroj vnitřní reflexe a klade otázku, jakým směrem se vydat dál,” dodávají autoři publikací, které se spolu prodávají za 800 korun českých.

Čtěte další články na téma kniha

Foto a zdroj: Fakulta umění a architektury v Liberci

Článek ze dne: 2.3.2015
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5955
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588