Děkujeme za přízeň nám i designu!

Hermès přichází s hravými potisky na kabelku Jigé

Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech

Francouzský módní dům Hermès přichází s dalším nápadem na rozvinutí svých legendárních produktů proslulých dlouhou tradicí a unikátní kvalitou. Nově nabízí výtvarně pojaté obaly na kabelky Jigé v šesti předem připravených motivech, které si stáhnete z internetu, vytisknete, obarvíte a aplikujete na svou kabelku.

Hermès je francouzská značka založena už v roce 1837, která proslula svým koženým zbožím jako tašky, kabelky, pásky i dalšími módními doplňky jako šátky, šperky, hodinky a parfémy. Známé jsou především výrobky z kůže, ručně šité, pohybující se v řádů tisíců dolarů za kus. Jedním z předních produktů je i kabelka či spíše psaníčko Hermès Jigé, která je však v České republice na objednávku.

Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech

Jigé je v podstatě kožené pouzdro s výrazným zdobným písmenem H, které slouží díky pásku jako úchyt k zavírání. Hermès nyní přichází se sérii potisků na tento nápaditý a jedinečně zpracovaný módní doplněk. Pokud psaníčko vlastníte, můžete si z oficiálních stránek stáhnout jeden z pěti předem připravených motivů, které na barevné tiskárně jednoduše vytisknete, vystřihnete a kabelku jim polepíte.

Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech Originální kabelka Hermès Jigé

Pokud by vás však neoslovil půvabný slon, květinový vzor, kostlivec, motocyklista či motiv barevných čar, můžete zvolit jen čistě bílý vzor, který se vám stane čistým plátnem právě pro vaše nápady. Hermès tak dává svým zákaznicím do ruky zdarma možnost rozvinout svůj tolik milovaný poklad. Otázkou zůstává, která z dam bude chtít podle návodu lepidlem znehodnotit byť jediný centimetr své kabelky, která se nová v zahraničí prodává okolo 2 500 dolarů, tedy asi necelých padesát tisíc korun.

Čtěte všechny články na téma kabelka a Hermès

Foto a zdroj: Hermès

Zpráva ze dne: 15.3.2012
Téma: , , , , , , , ,
Další zprávy: « Starší zpráva Novější zpráva »

Sdílejte článek na: Facebook.com Twitter.com MySpace.com GooglePlus.com Pinterest.com   odešlete na e-mail: email   nebo vytiskněte: tisknout

Ohodnotit přes Facebook:
Fotografie autora

Autor zprávy:
Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Homepage autora | Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly serveru pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.DESIGNBUY E-SHOP

Výběrový design e-shop se stovkami kvalitních a ozkoušených produktů českých i zahraničních designérů a značek. Více na DesignBuy.cz »

Nepřehlédněte

Kia Sportage ve zmodernizované verzi na rok 2014

Kia uvádí novou Sportage v modernějším designu

Ženevský autosalon byl dějištěm premiéry modernizovaného SUV Kia Sportage, nejprodávanějšího modelu jihokorejské značky v Evropě. Omlazovací kůra, jíž tento populární automobil podstoupil, zahrnuje designové úpravy, posílení celkové kultivovanosti a přináší prémiový audiosystém Infinity by Harman.
Residence Freundorf blízko Vídně od Project A01

Residence Freundorf je monolitický solitér u Vídně

Rakouskému architektonickému studiu Project A01 se podařilo v pozoruhodném projektu Residence Freundorf nenásilně začlenit minimalistické pojetí domu do okolní přírody. Přísné linky bělostné vily i přes svoji dravost pobouří asi jen málo koho.

Partneři

přejděte na Font.cz         přejděte na DesignPortal.cz         přejděte na Archii.cz        přejděte na CzechDesign.cz
přejděte na YoungPrimitive.cz       přejděte na Fler.cz       přejděte na Auto-Design.cz      přejděte na GJF.cz
přejděte na DesignBy.sk      přejděte na DesignEast.eu      přejděte na UPM.cz      přejděte na Material Times

Spojte se s námi

Facebook.com Twitter.com MySpace.com Google+ Pinterest.com YouTube.com RSS kanál Přidat do oblíbených / záložek Kontaktujte nás

Fanoušci na Facebook.com

Statistika

Založeno: 1. února 2008
Počet článků: 3664
Počet komentářů: 1066
Návštěvnost: přes 100 tisíc/měs.
Čtenost článků: až 250 tisíc/měs.
Rekord za den: 18 588