Děkujeme za přízeň nám i designu!

Hermès přichází s hravými potisky na kabelku Jigé

Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech

Francouzský módní dům Hermès přichází s dalším nápadem na rozvinutí svých legendárních produktů proslulých dlouhou tradicí a unikátní kvalitou. Nově nabízí výtvarně pojaté obaly na kabelky Jigé v šesti předem připravených motivech, které si stáhnete z internetu, vytisknete, obarvíte a aplikujete na svou kabelku.

Hermès je francouzská značka založena už v roce 1837, která proslula svým koženým zbožím jako tašky, kabelky, pásky i dalšími módními doplňky jako šátky, šperky, hodinky a parfémy. Známé jsou především výrobky z kůže, ručně šité, pohybující se v řádů tisíců dolarů za kus. Jedním z předních produktů je i kabelka či spíše psaníčko Hermès Jigé, která je však v České republice na objednávku.

Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech

Jigé je v podstatě kožené pouzdro s výrazným zdobným písmenem H, které slouží díky pásku jako úchyt k zavírání. Hermès nyní přichází se sérii potisků na tento nápaditý a jedinečně zpracovaný módní doplněk. Pokud psaníčko vlastníte, můžete si z oficiálních stránek stáhnout jeden z pěti předem připravených motivů, které na barevné tiskárně jednoduše vytisknete, vystřihnete a kabelku jim polepíte.

Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech Kabelka Hermès Jigé v šesti výtvarně pojatých motivech Originální kabelka Hermès Jigé

Pokud by vás však neoslovil půvabný slon, květinový vzor, kostlivec, motocyklista či motiv barevných čar, můžete zvolit jen čistě bílý vzor, který se vám stane čistým plátnem právě pro vaše nápady. Hermès tak dává svým zákaznicím do ruky zdarma možnost rozvinout svůj tolik milovaný poklad. Otázkou zůstává, která z dam bude chtít podle návodu lepidlem znehodnotit byť jediný centimetr své kabelky, která se nová v zahraničí prodává okolo 2 500 dolarů, tedy asi necelých padesát tisíc korun.

Čtěte všechny články na téma kabelka a Hermès

Foto a zdroj: Hermès

Článek ze dne: 15.3.2012
Téma: , , , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5952
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588