Klikněte a napište nám e-mail!

Aston Martin uvádí na trh první boty Winner Sport

Boty jménem Winner Sport od John Lobb pro Aston Martin

Aston Martin představil první kolekci bot s názvem Winner Sport, která vznikla ve spolupráci s britskou obuvní značkou John Lobb. Luxusní sportovní obuv je speciálně navržena pro pohodlnější, bezpečnější a hlavně stylovější jízdu autem. Jejich cena je prozatím utajována.

Značka John Lobb byla založena v roce 1866 v Londýně a v roce 1902 otevřela svou pobočku v Paříži. Od svého založení se specializuje na velice kvalitní řemeslnou výrobu pánských kožených bot.

Boty jménem Winner Sport od John Lobb pro Aston Martin aston-martin-john-lobb-winner-sport-2.jpg Boty jménem Winner Sport od John Lobb pro Aston Martin Boty jménem Winner Sport od John Lobb pro Aston Martin

Kolekci tvoří osm různě barevných modelů. Graphite Grey, Winter Wheat, Frost White a Saddle Tan mají bílou podrážku a k ní sladěné bílé tkaničky. Další čtyři modely Storm Black, Bitter Chocolate, Westminster Green a Aurora Blue mají závodnickou, ohnivě rudou barvu podrážky a opět stejně sladěné tkaničky.

Boty jménem Winner Sport od John Lobb pro Aston Martin Boty jménem Winner Sport od John Lobb pro Aston Martin Boty jménem Winner Sport od John Lobb pro Aston Martin aston-martin-john-lobb-winner-sport-8.jpg

Boty jsou vyrobeny z telecí a ovčí kůže. Perforace po stranách zajišťují jejich prodyšnost a gumové podrážky měkkost a pružnost při pohybu. Mají za cíl sloučit sportovní eleganci, funkčnost a pocit luxusu.

Boty jménem Winner Sport od John Lobb pro Aston Martin Boty jménem Winner Sport od John Lobb pro Aston Martin Boty jménem Winner Sport od John Lobb pro Aston Martin Mobilní telefon Grand 350 Aston Martin od Mobiado

Winner Sport nejsou prvním designovým artiklem značky Aston Martin. V září 2011 vznikl ze spolupráce s kanadským výrobcem luxusních mobilů Mobiado telefon Grand 350 Aston Martin. Elegantní design, speciálně stroji obráběný eloxovaný hliníkový obal a 272karátové safírové sklo jej okamžitě zařadilo mezi nejdražší mobilní telefony na světě. Jeho cena se pohybuje okolo 3875 dolarů, tedy asi 73 240 českých korun.

DesignVid.cz nabízí video John Lobb představují své pro boty Aston Martin

Čtěte všechny články na téma boty a Aston Martin

Foto a zdroj: Aston Martin a John Lobb

Článek ze dne: 29.4.2012
Téma: , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Alexandra Monhartová je studentka filmové vědy, amatérská módní návrhářka a šperkařka posedlá vintage klobouky všech tvarů. Obdivuje scénografii módních přehlídek Karla Lagerfelda i Johna Galliana a nemůže se nabažit knížek Taschen a písniček Hello Saferide.
Všechny články od Alexandra Monhartová | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588