Přihlaste se!
Děkujeme za přízeň nám i designu!

Hana Zárubová představila hned dvě jarní kolekce

Hana Zárubová a její novinky pro značku No.Fashion

Návrhářka Hana Zárubová společně s grafickým designérem Štěpánem Malovcem přicházejí s nápaditou jarní kolekcí značky No.Fashion. Zárubová zároveň představuje vlastní značku By hanazarubova, jež je určena náročnějším zákaznicím. Poznávacím znamením a společným prvkem obou kolekcí je variabilita.

Kolekci pro No.Fashion s názvem Duck You dvojice oživila barvami, což pro značku není zcela typické. Ale nenechte se mýlit, oděvy zůstávají klasicky v užití černé, bílé a šedivé, barvy jsou totiž umně skryté. Barevné neonové potisky, které jsou na oděvech skutečně patrné až na druhý pohled, nebo spíše ohledání, naleznete například v kapse, pod límcem apod. Do bočních švů jsou pak všité visačky se jménem kolekce doplněné drobným vyobrazením kachničky.

Hana Zárubová a její novinky pro značku No.Fashion Hana Zárubová a její novinky pro značku No.Fashion Hana Zárubová a její novinky pro značku No.Fashion Hana Zárubová a její novinky pro značku No.Fashion

Pro každodenní nošení jsou vhodná především různá variabilní trička či tuniky s využitím asymetrie, doplněné legínami, pro chladnější dny pak sáčko s kapucí v šedé barvě a kalhoty ze silnějšího úpletu. Hana Zárubová se k jarní kolekci vytvořené pro No.Fashion vyjadřuje takto: „Matějská a žvýkačky Huba Buba, zelená travička a mláďata nám infikovaly naši černou a bílou řadu. Jen zlehka, skoro to nepoznáte, pořád jsme tradičně no.simply, ale i jaro na nás má svůj vliv.“

Hana Zárubová a její novinky pro značku No.Fashion Hana Zárubová a její novinky pro značku No.Fashion Hana Zárubová a její novinky pro značku No.Fashion Hana Zárubová a její novinky pro značku No.Fashion

Oproti tomu značka By hanazarubova nabízí luxusnější oděvy. Z materiálů zde tak nalézáme například hedvábí či již dříve s úspěchem použitý neopren. Ovšem základními materiály obou jarních kolekcí zůstávají košilovina a úplet. V kolekci By hanazarubova zaujmou zejména nápadité zavinovací košile na způsob tunik s rukávy ze žebrovaného úpletu, neoprenové pásky a nezbytný vycházkový plášť skvělý pro jarní počasí. Ideálně je možné jej kombinovat s minimalistickým no. psaníčkem z přírodní kůže. „Navrhla jsem několik modelů, po kterých podle mě na jaře touží téměř každá žena. Je to opravdu „pár kusů, co vám chybí“, a které jste už dlouho marně hledaly. Oblečení, ve kterém můžete strávit celý krásný jarní den,“ dodává ke kolekci By hanazarubova její autorka.

Hana Zárubová a její novinky pro značku No.Fashion Hana Zárubová a její novinky pro značku No.Fashion Hana Zárubová a její novinky pro značku No.Fashion Hana Zárubová a její novinky pro značku No.Fashion

Hana Zárubová a Štěpán Malovec, který je letošním držitelem ocenění Grafický designér roku Czech Grand Design, opět potvrzují, že i do klasického oděvu je možné zakomponovat hravé prvky a nápaditě rafinované detaily, které jistě potěší všechny, kteří v oděvu milují jednoduchost doplněnou výrazným detailem.

Čtěte všechny články na téma oblečení, móda a Hana Zárubová

Foto a zdroj: Hana Zárubová a No.Fashion

Článek ze dne: 3.5.2012 | Zařazeno do rubriky: móda
Téma: , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Monika Hanková je doktorandka na FF UK (sociální dějiny) a pracuje v jednom z pražských muzeí. Se svou sestrou tvoří duo MO.T.IV. Baví ji design, retro móda, lomografie, dokumentární film a alternativní divadelní formy. Zbožňuje kavárny, A. Grunberga a chilli čokoládu.
Všechny články od Monika Hanková | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly serveru pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.


VYBRANÉ AKCE Z KALENDÁŘE

DESIGNMAG NA FACEBOOKU

Spojte se s námi

Facebook.com Twitter.com Google+ Pinterest.com RSS kanál Přidat do oblíbených / záložek Kontaktujte nás

Prague Design Week 2015

Přihlaste se!

Partneři

přejděte na Font.cz           přejděte na DesignPortal.cz         přejděte na Archii.cz
přejděte na CzechDesign.cz           přejděte na YoungPrimitive.cz          přejděte na Fler.cz
přejděte na Auto-Design.cz            přejděte na GJF.cz          přejděte na DesignBy.sk
přejděte na DesignEast.eu            přejděte na UPM.cz           přejděte na Material Times

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 4185
Počet komentářů: 1090
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588