Děkujeme za přízeň nám i designu!

Prahu čeká první jarní Designblok Fashion Week

Jarní Designblok Fashion Week 2013 a jeho vizuál

Po několika úspěšných podzimních ročnících přichází letos poprvé jarní Designblok Fashion Week, který se uskuteční ve dnech 20. až 24. března 2013. Cílem události je ustálení typického módního cyklu představování novinek, kdy mohou módní designeři představit své novinky na nadcházející sezónu. Styl prezentace se však bude od podzimní akce lišit.

“Jarní Designblok Fashion Week představí kolekce formou showroomů, respektive salónních módních přehlídek jednotlivých značek a návrhářů. Tento nový způsob prezentace, který je v zahraničí zcela běžný, umožní v intimním prostředí prestižní galerie Křehký seznámit klienty s novou kolekcí, dostat se do úzkého kontaktu s novinářem, s kolekcí se důkladně seznámit a případně se i seznámit s možností koupě nebo objednávky,” říkají organizátoři události.

Designblok Fashion Week 2013 a Liběna Rochová Designblok Fashion Week 2013 a Pavel Brejcha Designblok Fashion Week 2013 a Hana Zárubová Designblok Fashion Week 2013 a Pavel Ivančic

Od středy 20. března do neděle 24. března tímto způsobem novinky představí například známí módní designeři jako Liběna Rochová, Pavel Brejcha, Hana Zárubová a Pavel Ivančic se svou značkou Muset. Očekávaným hostem je návrhářka Martina Špetlová, která absolvovala prestižní londýnskou školu Central St. Martins a její modely bylo možné již vidět ve významných světových časopisech.

Designblok Fashion Week 2013 a Martina Špetlová Designblok Fashion Week 2013 a Monika Krobová Designblok Fashion Week 2013 a Eliška Kuchtová a Karolína Juříková Designblok Fashion Week 2013 a Vacek Pošta se značkou Zorya

Designblok Fashion Week 2013 ukáže i prodejní novinky začínajících designérů jako Monika Krobová, Tereza Ujevičová, Karolína Juříková a Eliška Kuchtová, které se již dříve svou tvorbou dostaly do podvědomí. Zapomenuto nebylo ani na šperky, které představí slavná šperkařka Eva Eisler a pod svou značkou Zorya i známá dvojice Zdeněk Vacek a Daniel Pošta.

Čtěte všechny články na téma Designblok a móda

Foto a zdroj: Designblok

Zpráva ze dne: 5.2.2013
Téma: , , , , , , ,
Další zprávy: « Starší zpráva Novější zpráva »

Sdílejte článek na: Facebook.com Twitter.com MySpace.com GooglePlus.com Pinterest.com   odešlete na e-mail: email   nebo vytiskněte: tisknout

Ohodnotit přes Facebook:
Fotografie autora

Autor zprávy:
Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Homepage autora | Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly serveru pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.DESIGNBUY E-SHOP

Výběrový design e-shop se stovkami kvalitních a ozkoušených produktů českých i zahraničních designérů a značek. Více na DesignBuy.cz »

Nepřehlédněte

Nemocniční ubytování pro děti Ronald McDonalds Haus

Zaha Hadid navrhla apartmány v dětské nemocnici

Každý známe nemocniční prostředí jako chladné, bez špetky útulnosti, bez barev. V létě 2014 bude díky McDonalds Kinderhilfe Stiftung v Hamburgu otevřena nemocnice pro těžce nemocné děti. Ve spolupráci s AIT ArchitectureSalona bylo možno získat 11 renomovaných architektů z devíti zemí, mezi nimi je například i Zaha Hadid, kteří se podíleli na designu jednotlivých apartmánů.
Kia Sportage ve zmodernizované verzi na rok 2014

Kia uvádí novou Sportage v modernějším designu

Ženevský autosalon byl dějištěm premiéry modernizovaného SUV Kia Sportage, nejprodávanějšího modelu jihokorejské značky v Evropě. Omlazovací kůra, jíž tento populární automobil podstoupil, zahrnuje designové úpravy, posílení celkové kultivovanosti a přináší prémiový audiosystém Infinity by Harman.

Partneři

přejděte na Font.cz         přejděte na DesignPortal.cz         přejděte na Archii.cz        přejděte na CzechDesign.cz
přejděte na YoungPrimitive.cz       přejděte na Fler.cz       přejděte na Auto-Design.cz      přejděte na GJF.cz
přejděte na DesignBy.sk      přejděte na DesignEast.eu      přejděte na UPM.cz      přejděte na Material Times

Spojte se s námi

Facebook.com Twitter.com MySpace.com Google+ Pinterest.com YouTube.com RSS kanál Přidat do oblíbených / záložek Kontaktujte nás

Fanoušci na Facebook.com

Statistika

Založeno: 1. února 2008
Počet článků: 3669
Počet komentářů: 1066
Návštěvnost: přes 100 tisíc/měs.
Čtenost článků: až 250 tisíc/měs.
Rekord za den: 18 588