Klikněte a napište nám e-mail!

Prahu čeká první jarní Designblok Fashion Week

Jarní Designblok Fashion Week 2013 a jeho vizuál

Po několika úspěšných podzimních ročnících přichází letos poprvé jarní Designblok Fashion Week, který se uskuteční ve dnech 20. až 24. března 2013. Cílem události je ustálení typického módního cyklu představování novinek, kdy mohou módní designeři představit své novinky na nadcházející sezónu. Styl prezentace se však bude od podzimní akce lišit.

“Jarní Designblok Fashion Week představí kolekce formou showroomů, respektive salónních módních přehlídek jednotlivých značek a návrhářů. Tento nový způsob prezentace, který je v zahraničí zcela běžný, umožní v intimním prostředí prestižní galerie Křehký seznámit klienty s novou kolekcí, dostat se do úzkého kontaktu s novinářem, s kolekcí se důkladně seznámit a případně se i seznámit s možností koupě nebo objednávky,” říkají organizátoři události.

Designblok Fashion Week 2013 a Liběna Rochová Designblok Fashion Week 2013 a Pavel Brejcha Designblok Fashion Week 2013 a Hana Zárubová Designblok Fashion Week 2013 a Pavel Ivančic

Od středy 20. března do neděle 24. března tímto způsobem novinky představí například známí módní designeři jako Liběna Rochová, Pavel Brejcha, Hana Zárubová a Pavel Ivančic se svou značkou Muset. Očekávaným hostem je návrhářka Martina Špetlová, která absolvovala prestižní londýnskou školu Central St. Martins a její modely bylo možné již vidět ve významných světových časopisech.

Designblok Fashion Week 2013 a Martina Špetlová Designblok Fashion Week 2013 a Monika Krobová Designblok Fashion Week 2013 a Eliška Kuchtová a Karolína Juříková Designblok Fashion Week 2013 a Vacek Pošta se značkou Zorya

Designblok Fashion Week 2013 ukáže i prodejní novinky začínajících designérů jako Monika Krobová, Tereza Ujevičová, Karolína Juříková a Eliška Kuchtová, které se již dříve svou tvorbou dostaly do podvědomí. Zapomenuto nebylo ani na šperky, které představí slavná šperkařka Eva Eisler a pod svou značkou Zorya i známá dvojice Zdeněk Vacek a Daniel Pošta.

Čtěte všechny články na téma Designblok a móda

Foto a zdroj: Designblok

Článek ze dne: 5.2.2013
Téma: , , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588