Klikněte a napište nám e-mail!

Karen Walker nafotila brýle Forever na babičkách

Karen Walker a její kolekce brýlí Forever na jaro a léto 2013

Nová kolekce slunečních brýlí na jaro a léto 2013 od známé návrhářky Karen Walker hýbe světem. Návrhářka se nebála a s kolekcí brýlí s názvem Forever vsadila na extravagantní kartu. Mladé modelky vyměnila za dámy v letech, kteří se nebojí ukázat, že jejich duše je stále mladá.

Světově uznávaná návrhářka Karen Walker původně pochází z Nového Zélandu. Od roku 1995 se vyšplhala na přední příčky světového módního designu a svou tvorbou se mnohdy vrací s nadčasovým pojetím do dob minulých. To dokazuje její nová kolekce brýlí na jaro a léto 2013, pro kterou zvolila šmrncovní dámy, které se rozhodně nebály odvážných kreací.

Karen Walker a její kolekce brýlí Forever na jaro a léto 2013 Karen Walker a její kolekce brýlí Forever na jaro a léto 2013 Karen Walker a její kolekce brýlí Forever na jaro a léto 2013 Karen Walker a její kolekce brýlí Forever na jaro a léto 2013

Celá kolekce Forever je barevná, vtipná, s nádechem retra, stejně taková, jaký je design brýlí Karen Walker. Ženy, které Ari Seth Cohen vybral ze svého blogu pro nafocení posledních módních doplňků Karen Walker nejsou jen tak ledajakými ženami. Ilona Royce Smithkin je známá ze seriálu Ilona Paam a z amerických TV a rádií. Joyce Carpati je známá operní zpěvačka a Linda Rodin má za sebou kariéru modelky.

Karen Walker a její kolekce brýlí Forever na jaro a léto 2013 Karen Walker a její kolekce brýlí Forever na jaro a léto 2013 Karen Walker a její kolekce brýlí Forever na jaro a léto 2013 Karen Walker a její kolekce brýlí Forever na jaro a léto 2013

Většinou se nesluší zmiňovat věk žen, nicméně v tomto případě dovolte výjimku, snad je to i nutnost. Věk je opravdu obdivuhodný, pohybuje se od 65ti let až do úctyhodných 92 let a uznejme, že každá fotka má něco do sebe, číší z ní energie a radost ze života, jakožto všechny snímky od fotografa Ari Seth Cohena, který se stylingem vyzrálých žen zabývá.

Karen Walker a její kolekce brýlí Forever na jaro a léto 2013 Karen Walker a její kolekce brýlí Forever na jaro a léto 2013 Karen Walker a její kolekce brýlí Forever na jaro a léto 2013 Karen Walker a její starší kolekce

Kritici kritizují nebo naopak opěvují odvahu a nápad, někteří nadšenci Karen Walker jsou zděšeni, někteří v úžasu, ale co si budeme povídat, jedno je jasné, originalita nové kolekci slunečních brýlí na jaro a léto 2013 rozhodně nechybí. Cena brýlí se pohybuje od 329 do 399 amerických dolarů, tedy od 5 200 do 7 500 českých korun.

Čtěte samostatný článek Karen Walker navrhla retro sluneční brýle KW UV
Čtěte samostatný článek Karen Walker vytvořila kolekci brýlí Celebrate Sun

Čtěte všechny články na téma brýle

Foto a zdroj: Karen Walker

Článek ze dne: 19.2.2013
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Dominika Melicharová ráda objevuje nové v oblasti módy, designu, umění, architektury a kultury. Světoví umělci jsou pro ni inspirací. Především zastává heslo - v jednoduchosti je síla. Hudba, smích, západ slunce a Andrey Hepburn, to je to, co ji v životě nejvíc uchvátilo.
Všechny články od Dominika Melicharová | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6003
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588