Děkujeme za přízeň nám i designu!

Čapková ukáže své Naturity na Prague Design Week

Michaela Čapková a její kolekce Naturity

Listopadová designérská přehlídka Prague Design Week, která se v Praze uskuteční poprvé od 3. do 9. listopadu 2014, představí i tvorbu oděvní designérky Michaely Čapkové a její značky MIM. Osobně se budete moci seznámit s jejím aktuálním projektem Naturity, který obsahuje mimo oděv také galanterní výrobky a konceptuálně pojatý pár obuvi.

“Nová zimní kolekce Naturity je prezentací hlavní linie značky. Inspirací ke vzniku kolekce byla imaginární městská žena, která má ale velmi blízko k přírodě. Kolekce je jakýmsi pojítkem mezi ní, jakožto městskou ženou v moderní společnosti a surovou přírodou. Při výrobě kolekce byly použity materiály jako je vlna kašmír, hedvábí a bavlna. Na doplňky a obuv přírodní useň,” uvádí Michaela Čapková, která pod svým jménem tvoří limitované kolekce k dennímu nošení a pod značkou MIM cenově dostupnější produkty s důrazem na kvalitní zpracování.

Michaela Čapková a její kolekce Naturity Michaela Čapková a její kolekce Naturity Michaela Čapková a její kolekce Naturity Michaela Čapková a její kolekce Naturity

Zmíněnou kolekci si můžete prohlédnout v rámci designérské přehlídky Prague Design Week 2014, která se uskuteční od pondělí do neděle od 3. do 9. listopadu 2014 v historickém Domě U Minuty na Staroměstském náměstí 4. Krom prezentace 64 designérů, studií, umělců, módních návrhářů, šperkařů a škol se můžete těšit také na Design Kino a přednášky designerů. Celá přehlídka má za cíl ukázat tvůrčí proces a kreativitu, jenž se za výsledným designem skrývá.

Čtěte další články na téma Prague Design Week

Foto: 2W
Zdroj: Michaela Čapková a Prague Design Week

Článek ze dne: 14.10.2014
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5995
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588