Klikněte a napište nám e-mail!

Zuzana Kubíčková má jarní kolekci ve stylu hazardu

Zuzana Kubíčková a její módní kolekce na jaro a léto 2016

Módní návrhářka Zuzana Kubíčková představila svou kolekci na jaro a léto 2016. Dala ji hráčský nádech hazardu, který se objevuje ve formě motivů karetních symbolů na barevných výšivkách a aplikacích. Kolekce určená výhradně  pro ženy zahrnuje šaty, sukně, bolerka, kabátky, široké kalhoty, košile a topy. Nechybí svůdná transparentnost i odlesky.

„Teplé letní večery přímo vybízejí k oslavě života a nespoutané zábavě, proto mi při tvorbě kolekce byly inspirací. Modely jsou určené k divokým večírkům, velkorysým večeřím nebo chvílím stráveným v soukromí. Možností je nespočet, stačí si jen vybrat tu správnou kombinaci,“ říká návrhářka Zuzana Kubíčková.

Zuzana Kubíčková a její módní kolekce na jaro a léto 2016 Zuzana Kubíčková a její módní kolekce na jaro a léto 2016 Zuzana Kubíčková a její módní kolekce na jaro a léto 2016 Zuzana Kubíčková a její módní kolekce na jaro a léto 2016

„Mám radost, že s námi Táňa pokračuje ve spolupráci již druhou sezónu, tentokrát v kampani pro kolekci jaro a léto 2016 opět v režii fotografa Karla Losenického. Táňa se dokonale vcítila do ducha kolekce, ve které ukazuje své další já a pozvedává rafinovanou ženskost hvězdným směrem. Vyzařuje z ní svůdnost a požitek a to je přesně ono. Našly jsme se,” doplňuje návrhářka k image fotografiím s Táňou Pauhofovou.

Čtěte další články na téma móda a Zuzana Kubíčková

Foto: Karel Losenický
Zdroj: Zuzana Kubíčková

Článek ze dne: 23.2.2016
Téma: , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5954
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588