Klikněte a napište nám e-mail!

BOA navrhli pro Tilak outdoorovou kolekci Poutník

Kolekce Poutník by Tilak

České designérské studio BOA, které tvoří designér Petr Mikošek a oděvní návrhářka Michaela Vrátníková, navrhli pro značku outdoorového oblečení Tilak novou kolekci nazvanou Poutník. Bundy, kalhoty a mikiny se vyznačují minimalistickým designem při využití špičkových funkčních materiálů.

“Boa představuje novou kolekci Poutník, která vznikla ve spolupráci s firmou Tilak, českým výrobcem špičkového outdoorového oblečení.  Představení kolekce v rámci České republiky je premiérou a poprvé za jejím zrodem stojí čeští designéři,” uvádí značka Tilak.

Kolekce Poutník by Tilak Kolekce Poutník by Tilak Kolekce Poutník by Tilak Kolekce Poutník by Tilak

“Poutník je streetwearová kolekce, na které spolupracujeme s firmou Tilak, českým výrobcem špičkového outdoorového oblečení. Celý koncept je postaven na kombinaci minimalistického designu s výjimečnými vlastnostmi nejkvalitnějších materiálů a technologií, které vyžadují bezchybné zpracování. Preciznost, kvalita a promyšlený design zaručují maximální uživatelský komfort. Celá kolekce vzniká od návrhu až po realizaci v České Republice,” uvádí designéři.

Čtěte další články na téma BOA a móda

Foto a zdroj: Poutník by Tilak

Článek ze dne: 7.11.2016
Téma: , , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5955
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588