Klikněte a napište nám e-mail!

Móda od LEM inspirovaná zrcadly se ukáže v Praze

LEM a módní kolekce Monochromatic

Česká značka LEM, za kterou stojí módní návrhářka a designérka Lucie Erban Mares, slaví ve světě úspěch se svou módní kolekcí Monochromatic, jenž byla inspirována zrcadly. Po úspěchu na Fashionclash si ji můžete prohlédnou a vyzkoušet na nadcházející designérské přehlídce Prague Design Week 2017, která proběhne od 10. do 16. dubna v Tančícím domě.

“Modely jsou variabilní – lze je nosit oboustranně v základním tvaru, nebo je přeložením přes osu navrstvit a získat tak zcela nový oděv, či dokonce od sebe vrstvy oddělit a vytvořit tak několik samostatných modelů, které lze nosit nezávisle na sobě. Celý soubor Monochromatic je specifický svou elegantností a univerzálností. Najdeme v něm basic košile, variabilní kabátky, košilové šaty, multifunkční vesty. V kolekci byly dále použity materiály jako vlna, hedvábí a bavlna,” uvádí designérka.

LEM a módní kolekce Monochromatic LEM a módní kolekce Monochromatic LEM a módní kolekce Monochromatic LEM a módní kolekce Monochromatic

Čtvrtý ročník mezinárodní designérské přehlídky Prague Design Week 2017 zaujme čtyři patra Tančícího domu, kde se od 10. do 16. dubna 2017 představí přes 80 českých i zahraničních designérů, módních návrhářů, šperkařů, řemeslníků, výtvarníků, škol, designérských studií i výrobců.

Čtěte další články na téma Prague Design Week

Foto: LEM
Zdroj:
Prague Design Week

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5955
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588