Děkujeme za přízeň nám i designu!

La Modista představí klobouky inspirované 30. léty

Petra Kvarčáková a její kloboučnická značka La Modista

Modistka Petra Kvarčáková navrhuje a ručně šije klobouky pod svou vlastní značkou La Modista. Na nadcházející designérské přehlídce Prague Design Week 2017 se budete moci setkat s její novou kolekcí inspirovanou 30. léty. Vyzkoušet si je budete moci od 10. do 16. dubna 2017 v Tančícím domě.

“Čistota linií, hravost barev, inspirace 30. léty, přesto nadčasový design. Tyto prvky jsou obsaženy v nové kolekci klobouků pro Prague Design Week, kterou představí modistka Petra Kvarčáková. Přijďte si vyzkoušet, jaké klobouky vám sluší, jak je správně nosit a dozvědět se o jejich ruční výrobě, formování a šití. Kolekce je tvořena z kvalitních materiálů dovezených z dílen v Paříži a je navržena tak, aby zvýraznila šarm a jedinečnost osobnosti,” uvádí autorka.

Petra Kvarčáková a její kloboučnická značka La Modista Petra Kvarčáková a její kloboučnická značka La Modista Petra Kvarčáková a její kloboučnická značka La Modista Petra Kvarčáková a její kloboučnická značka La Modista

Čtvrtý ročník mezinárodní designérské přehlídky Prague Design Week 2017 zaujme čtyři patra Tančícího domu, kde se od 10. do 16. dubna 2017 představí přes 80 českých i zahraničních designérů, módních návrhářů, šperkařů, řemeslníků, výtvarníků, škol, designérských studií i výrobců.

Čtěte další články na téma Prague Design Week

Foto: La Modista
Zdroj:
Prague Design Week

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5954
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588