Klikněte a napište nám e-mail!

Eiri má novou módní kolekci na téma prodloužení

Módní kolekce na téma prodloužení od značky Eiri

Česká módní značka Eiri, kterou reprezentuje návrhářka Klára Holanová, představuje nové  modely na téma prodloužení. Vidět i vyzkoušet jste si je mohli na uplynulé designérské přehlídce Prague Design Week 2017 v Tančícím domě.

“Oděvní značka Eiri byla založena v Praze v roce 2013. Návrhářka Klára Holanová se zaměřuje na vlastní tvarový koncept, kde každý model oblečení má charakteristickou formu a je solitérem v celku. Nekonvenční přístup k oděvu dává nositeli možnost vystoupit z řady a pocítit nové souvislosti. Kolekce se vyrábí v České republice z vybraných lokálních materiálů nebo z materiálů z Evropy,” uvádí autorka.

Módní kolekce na téma prodloužení od značky Eiri Módní kolekce na téma prodloužení od značky Eiri Módní kolekce na téma prodloužení od značky Eiri Módní kolekce na téma prodloužení od značky Eiri

Čtvrtý ročník mezinárodní designérské přehlídky Prague Design Week 2017 zaujal čtyři patra Tančícího domu, kde se do neděle 16. dubna 2017 představí celkem 82 českých i zahraničních designérů, módních návrhářů, šperkařů, řemeslníků, výtvarníků, škol, designérských studií i výrobců. Největším lákadlem je opět ukázka procesu tvorby. Na místě se odlévá porcelán, vyšívá, brousí, lakuje nebo zdobí cukroví. Bonusem jsou světelné a art instalace.

Čtěte další články na téma Prague Design Week

Foto: Eiri
Zdroj:
Prague Design Week

Článek ze dne: 16.4.2017
Téma: , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588