Děkujeme za přízeň nám i designu!

Jeff Koons navrhl pro Louis Vuitton kolekci Masters

Kolekce tašek a kabebelek Masters od Louis Vuitton a Jeff Koons

Slavný americký umělec Jeff Koons se spojil s věhlasnou francouzskou módní značkou Louis Vuitton. Výsledkem jejich spolupráce je nová kolekce nazvaná Masters. Na taškách a kabelkách mixuje Koons ikonická umělecká díla starých mistrů s výraznými barvami a jemu blízkými motivy květin a zajíců. Pro jedny kýč, pro druhé umělecké dílo.

Jeff Koons si pro novou kolekci tašek a kabelek Louis Vuitton vybral několik děl od starých mistrů a mířil nejvýše co mohl. Do oka mu padla Mona Lisa od Da Vinciho, plátno Mars, Venuše a Amor od Tiziana, dílo Tygr a leopard na lovu od Rubense, malba Pšeničné pole s cypřiší od Van Gogha a méně známé plátno Dívka se psem od Fragonarda.

Kolekce tašek a kabebelek Masters od Louis Vuitton a Jeff Koons Kolekce tašek a kabebelek Masters od Louis Vuitton a Jeff Koons louis-vuitton-masters-jeff-koons-3.jpg Kolekce tašek a kabebelek Masters od Louis Vuitton a Jeff Koons

Všechna tato plátna posloužila jako reprodukce a objevují se jako hlavní motiv potisků tašek, kabelek či batohů. Zdobeny jsou dále výrazným jménem autora díla, ornamenty typické pro Louis Vuitton a barevnými bočními stranami s popruhy, které mají celý produkt rozzářit. Dalším doplňkem je typický králík z kůže. Každá série navíc obsahuje i menší doplňky jako peněženky či šátky.

Čtěte další články na téma Louis Vuitton a Jeff Koons

Foto a zdroj: Louis Vuitton

Článek ze dne: 19.4.2017
Téma: , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588