Děkujeme za přízeň nám i designu!

Nike vyvinulo pěnu React pro lepší basketbalové boty

Basketbalové boty Nike Jordan Super.Fly 2017

Americká sportovní značka Nike představila první dva produkty vyrobené z nového patentovaného pěnového materiálu Nike React. Určen je především pro basketbalové boty, kterým přináší největší návratnost vynaložené energie. První dva tyto modely jsou Nike Jordan Super.Fly 2017 a Nike React Hyperdrunk 2017 Flyknit. Oba zaujmou i svou vzorovanou podrážkou.

“Trvanlivá pěna okamžitě reaguje na každý krok a ihned se vrací do svého původního tvaru, proto zajišťuje konzistentní pocit pod nohama každou minutu hry. Výjimečné propojení měkkosti, pružnosti, ale i stability ještě žádný materiál před touto inovací neposkytl. Úplně poprvé bude speciální pěnový materiál použit v modelech Jordan Super.Fly 2017 a Nike React Hyperdunk 2017. Oba dva modely obsahují plnohodnotné jádro Nike React,” uvádí Nike ke své materiálové novince.

Basketbalové boty Nike Jordan Super.Fly 2017 Basketbalové boty Nike Jordan Super.Fly 2017 Basketbalové boty Nike Jordan Super.Fly 2017 Basketbalové boty Nike React Hyperdrunk 2017 Flyknit

Od 3. srpna se do prodeje dostanou tyto dva nové modely, které zaujmou i svou speciální strukturovanou podrážkou s trakčním vzorem, jenž přesně mapuje místa zatížení. První zmíněný model Jordan Super.Fly 2017 má body čtyři a je zdoben nápisem Flight na kotníku. Model Nike React Hyperdunk 2017 má jinak strukturovanou podrážku a jeho svršek je vyroben z populárního materiálu Flyknit. Oba modely mají podrážku oddělenou od speciální pěny a podešvi těsnící deskou pro lepší tuhost boty.

Čtěte další články na téma boty a Nike

Foto a zdroj: Nike

Článek ze dne: 28.7.2017
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6002
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588