Děkujeme za přízeň nám i designu!

Preciosa navrhla unikátní křišťálovou síť Crystal Net

Nová kolekce Nereid od české značky Preciosa

Jablonecká značka Preciosa Components, která je přední světový výrobce a dodavatel prémiového českého křišťálu a zirkonie, představila novou kolekci šperků a komponentů Nereid. Její součástí je mimo jiné i luxusní a hravá síť Crystal Net z prémiového křišťálu, jenž je světovým unikátem.

“Nereid je pozvánkou do tohoto fantaskního světa. Designy, které jsme vytvořili, dávají možnost okusit ho všemi smysly. S Nereid stoupáme z nejhlubších temnot oceánu po mělčiny, kde v písčinách malují sluneční paprsky na dno. Tématem navíc rezonuje naše hluboká fascinace technologiemi. Nereid v sobě ukrývá touhu proniknout do nejhlubších koutů naší představivosti a překročit hranice toho, co známe a přijímáme jako krásné,” popisuje inspiraci nové kolekce Tereza Šikulová z Preciosa Components.

Nová kolekce Nereid od české značky Preciosa Nová kolekce Nereid od české značky Preciosa Nová kolekce Nereid od české značky Preciosa Nová kolekce Nereid od české značky Preciosa

Nová kolekce obsahuje celkem třináct nových částí, z nichž právě Crystal Net je největší novinkou. “Jemná, lehká a poddajná, naše blyštivá síť Crystal Net je jedinečná. Doslova pokryje cokoli, čeho se dotkne, českým prémiovým křišťálem. Každý její kousek je na míru vyrobené mistrovské dílo, které lze vyvést v deseti rozdílných barvách a velikostech kamenů. To otevírá nekonečné možnosti kombinací a činí z křišťálové sítě hozenou rukavici pro kreativce,” popisují český unikát zástupci z Preciosa.

Čtěte další články na téma Preciosa a šperky

Foto a zdroj: Preciosa Components

Článek ze dne: 2.10.2017
Téma: , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6000
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588