Děkujeme za přízeň nám i designu!

Subaru BRZ tS je limitovaná edice jen pro Japonsko

Subaru BRZ tS

Subaru BRZ patří mezi sportovní auta s nemalým výkonem, kvalitními dynamickými vlastnostmi a emocionálním designem. Automobilka však připravila pro japonský trh speciální verzi tS, jíž bude vyrobeno 500 kusů. Vůz dostane širší prahy, výrazný zadní spoiler a sportovní sedadla Recaro. Do prodeje se model dostane letos na podzim.

Navzdory estetickým změnám a limitovanému počtu zhotovených exemplářů nebude varianta tS disponovat vyšším výkonem. Zato však nabídne prvky pro lepší aerodynamické vlastnosti a jízdní projev, kupříkladu krytý podvozek, modifikované závěsy kol či nové tlumiče.

Subaru BRZ tS Subaru BRZ tS Subaru BRZ tS Subaru BRZ tS

Součástí limitované edice je varianta GT-Package, která vznikne v 250 kusech. Jedním z identifikačních znaků této verze bude zadní spoiler z uhlíkových vláken a černá litá kola o velikosti 18 palců. Stejně velkými ráfky bude vybavena i zbylá polovina edice tS, oproti verzi GT-Package však půjde o kola stříbrné barvy.

Subaru BRZ tS Subaru BRZ tS Subaru BRZ tS Subaru BRZ tS

Série tS je založena na designu běžného modelu, z čehož vyplývají sportovní proporce s důrazem na masku chladiče, s níž sousedí světlomety se subtilním výběžkem směrem doprostřed přídě. Nedílnou součástí každého kupé je ladná silueta, která je v případě Subaru BRZ zakončena svítilnami s průhledným krytem a zádí s výrazným horním okrajem.

DesignVid.cz nabízí video Subaru BRZ tS v limitované edici se ukazuje za jízdy

Čtěte další články na téma auto

Foto a zdroj: Subaru

Článek ze dne: 1.9.2013
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Jakub Sochor je redaktor, teoretik designu, básník a esejista. Mezi předměty jeho zájmu patří architektura, automobilové karosářství, historie a trendy oděvního návrhářství, výtvarné umění a design ve všech jeho rovinách, včetně futurologie.
Všechny články od Jakub Sochor | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5952
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588