Děkujeme za přízeň nám i designu!

Loewe uvádí televizi Bild 9 a reproduktory Klang 9

Bodo Sperlein a nová televize Loewe Bild 9 a reproduktory Klang 9

Londýnské designérské studio Bodo Sperlein, za kterým stojí stejnojmenný designér, navrhlo pro německou značku špičkové domácí techniky Loewe novou kolekci zahrnující televizi Bild 9 a reproduktory Klang 9. Při navrhování designu bylo k oběma produktům přistupováno jako k uměleckým dílům, která byla pouze vsazena do rámu.

Od roku 2016 je Bodo Sperlein kreativním ředitelem značky, jenž určuje její další směřování. Navrhnout novou kolekci pro tak významnou značku nebylo lehké, neboť Loewe si jako jedna z mála prémiových značek v tomto odvětví po právu vydobyla postavení mezi nejlepšími. Sperlein čerpal inspiraci z minimalistické obrazové linie a sochařské perspektivy.

Bodo Sperlein a nová televize Loewe Bild 9 a reproduktory Klang 9 Bodo Sperlein a nová televize Loewe Bild 9 a reproduktory Klang 9 Bodo Sperlein a nová televize Loewe Bild 9 a reproduktory Klang 9 Bodo Sperlein a nová televize Loewe Bild 9 a reproduktory Klang 9

Výsledkem je OLED obrazovka o velikosti 55 nebo 65 palců zasazená do subtilního rámu vyvedeného v několika barvách, která jsou na přání zákazníka. Samozřejmě existuje několik verzí televizoru Bild9 pro upevnění na stěnu, samostatně stojící na zemi či skříňce. Pokud by někomu nestačily vestavěné reproduktory s Dolby Vision, je možné doplnit televizi o samostatně stojící reproduktory Klang 9 ve stejném designu. Cena televize začíná na 7 990 eurech, tedy asi 210 tisících korunách, reproduktory přijdou na 5 990 euro, tedy asi 160 tisíc korun.

Čtěte další články na téma televize

Foto a zdroj: Loewe

Článek ze dne: 9.5.2017
Téma: , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6001
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588