Děkujeme za přízeň nám i designu!

Škoda odhaluje nové kompaktní SUV jménem Karoq

Škoda Karoq

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto poodhalila netrpělivě očekávané nové kompaktní SUV jménem Karoq, které oficiálně představí 18. května ve Stockholmu. Krom siluety z předního pohledu se můžete kochat na přední Full LED světlomety s osmi řasami a zadní skupinové světlomety s LED prvky a krystalickým designem. Poodhalen byl i interiér.

“​Krátce před světovou premiérou zveřejňuje česká automobilka první záběry svého nového kompaktního SUV Škoda Karoq. Jasně patrný je přitom nový, emocionální a dynamický designový jazyk. Škoda Karoq má výrazný vzhled,  krystalické prvky demonstrující sílu, robustnost a eleganci. Nové vnější rozměry umožnily vytvoření prostorného interiéru i velkoryse dimenzovaného zavazadlového prostoru,” uvádí k novince automobilka.

Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq

“Emocionální a dynamický design nového modelu Škoda Karoq s četnými krystalickými prvky je pojat zcela v duchu nového designového jazyka značky Škoda. Příď zaujme výrazným trojrozměrným designem. Mřížka chladiče s dvojitými vertikálními lamelami je orámovaná chromovanou lištou a má lichoběžníkový tvar, typický pro vozy Škoda,” dodává k designu vozu, který bude kompaktnějším modelem oproti nedávno představenému modelu Kodiaq.

Čtěte další články na téma auto a Škoda Auto

Foto a zdroj: Škoda Auto

Článek ze dne: 12.5.2017
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6001
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588