Děkujeme za přízeň nám i designu!

Škoda zdařile zmodernizovala design vozu Rapid

Zmodernizovaná verze rodinného vozu Škoda Rapid na rok 2017

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto modernizovala rodinný vůz Rapid. Model se dočkal vylepšení nejen po stránce designu, ale také výbavy či technologií. Zvnějšku byl design modernizován především v oblasti přídě a zádě. Nejvýraznější jsou pak nové světlomety.

“Optické vylepšení je u vozu Škoda Rapid zvláště výrazné na přídi s nově řešeným nárazníkem a předními světlomety. Modifikované mlhové světlomety ve spodní části nárazníku jsou propojeny tenkou chromovanou lištou (standardně pro výbavový stupeň Style). Příď tak působí širším dojmem,” popisuje automobilka inovace v designu přídě Rapidu.

Zmodernizovaná verze rodinného vozu Škoda Rapid na rok 2017 Zmodernizovaná verze rodinného vozu Škoda Rapid na rok 2017 Zmodernizovaná verze rodinného vozu Škoda Rapid na rok 2017 Zmodernizovaná verze rodinného vozu Škoda Rapid na rok 2017

“Pro značku Škoda typické zadní svítilny ve tvaru písmene C mají nyní černě zabarvené kryty, což propůjčuje zadní části vozu Škoda Rapid ještě sportovnější vzhled. Kola jsou k dispozici v několika nových designech. Při pohledu z profilu působí vůz Škoda Rapid velmi emotivně díky siluetě připomínající kupé a dlouhému rozvoru kol. Ostrá Tornado linie vytváří napínavou hru světel a stínů na plochách karoserie,” dodává automobilka, která pak především lištami dozdobila i interiér.

Čtěte další články na téma auto a Škoda Auto

Foto a zdroj: Škoda Auto

Článek ze dne: 16.5.2017
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6000
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588