Děkujeme za přízeň nám i designu!

BMW X7 iPerformance ukazuje luxusní směr značky

BMW Concept X7 iPerformance

Německá automobilka BMW představila na uplynulé motoristické show IAA ve Frankfurtu koncept nového X7 iPerformance. Šestimístné luxusní SUV zaujme výrazným designem exteriéru se záměrně soustředěnými křivkami, ale i velkým interiérem vybaveným špičkovými materiály.

“Koncept přináší DNA kategorie Sports Activity Vehicle do segmentu luxusních vozů. Nový designový jazyk BMW využívá jen několika extrémně přesných křivek a jemných povrchových ztvárnění a z hlediska designu a prestiže zvedá laťku o další kus výše. Svými decentně navrženými plochami a neskutečně precizním detailům působí BMW Concept X7 iPerformance luxusně a sofistikovaně,” říká k novince Adrian van Hooydonk, který je šéfdesignérem BMW.

BMW Concept X7 iPerformance BMW Concept X7 iPerformance BMW Concept X7 iPerformance BMW Concept X7 iPerformance

“Moderní a jednoduchý design interiéru je podobný tomu, na nějž jsou zákazníci zvyklí. Tvary a plochy přístrojového desky, středové konzoly a dveří umožňují řidiče zcela ‘zabalit’. Zvýšená pozice za volantem poskytuje bezkonkurenční výhled na silnici. Nový designový jazyk BMW, který pracuje s rozsáhlými povrchy a jasnými hranami, propůjčuje přístrojovému panelu, zredukovanému na minimum, moderní estetiku,” uvádí zástupci BMW k designu interiéru, kterému budu dominovat i dotykové displeje v centrálním panelu. Koncept je předzvěstí modelu, který bude představen v roce 2018.

Čtěte další články na téma auto, BMW a koncept

Foto a zdroj: BMW

Článek ze dne: 21.9.2017
Téma: , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6000
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588