Děkujeme za přízeň nám i designu!

Ford Mustang dostal atletičtější design a vyšší výkon

Ford Mustang pro Evropu na rok 2018

Americká automobilka Ford představila po všech stránkách zmodernizovaný sportovní vůz Mustang na rok 2018. Inovovaný design podtrhují nové barvy laku, LED světlomety i nové vzory kol. Vylepšeny byly i motory a jízdní vlastnosti vozu.

“Exteriér nového Fordu Mustang se vyznačuje atletičtějším vzhledem, přitom si ale zachovává nezaměnitelný charakter, cizelovaný po více než 50 let výroby tohoto modelu. Kapota motorového prostoru má nyní nižší profil a integrované ventilační otvory. V kombinaci s upraveným vzhledem spodní mřížky tak Mustang získal ostřejší a agresivnější výraz, ale současně i lepší aerodynamické vlastnosti,” uvádí české zastoupení Fordu k novince modelu, kterých po Evropě jezdí více jak 30 000 kusů.

Ford Mustang pro Evropu na rok 2018 Ford Mustang pro Evropu na rok 2018 Ford Mustang pro Evropu na rok 2018 Ford Mustang pro Evropu na rok 2018

“Interiér lze ozvláštnit novou sadou Carbon Sport. Její součástí je Alcantara na sedadlech a dveřních výplních v kombinaci s dekorem palubní desky a hlavicí řadicí páky z kompozitu vyztuženého uhlíkovými vlákny. Mustang lze poprvé objednávat s koženými vyhřívanými a ventilovanými sedadly i vyhřívaným volantem. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro anatomická a kůží čalouněná sedadla Recaro, mohou nyní vybírat ze tří barevných variant: červené kůže s červenými švy a černé kůže s modrými nebo šedými švy,” dodávají k novému modelu s motorem Ford 5.0 V8 o výkonu 331 kW tedy 450 koní.

Čtěte další články na téma Ford a Mustang

Foto a zdroj: Ford

Článek ze dne: 3.10.2017
Téma: , , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6000
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588