Děkujeme za přízeň nám i designu!

Liberecké lázně ožijí uměním a módou dle Drink Art

Drink Art 2010: Aka 47

Bývalé liberecké městské lázně 29. a 30. října potřetí ožijí multikulturní akcí, kterou pořádá umělecká skupina Drink Art na téma ulice, street art a pouliční umělec. Návštěvníci uvidí jak výstavní sekci s malbami, fotografiemi a projekcemi, tak i horní prostor této velkolepé budovy, se stánky, jenž zaplní mladí designeři oblečením, módními doplňky a šperky.

Hlavní událostí je vernisáž, na které můžete vidět díla různého charakteru a technik, které vytvořili Michal Marek, Jan Harant, Aka 47, Roman Dobeš, Ondřej Beneš, Jan Lilko, Pavel Hnik, Radek Grubmuller, Kafka, Jan Nálepa, Anna Poláková, Blanka Brožová, Jan Salanský, Vítek Steklý, Aneta Hauznerová, Radim Staněk, Jiří Hořavka, Jindřich Ráftl nebo Richard Loskot.

Drink Art 2010: Krakora Design Drink Art 2010: Minim Ui Drink Art 2010: Bee Sting Drink Art 2010: Fifle

Módní přehlídky začnou v pátek hned po zahájení. Určitě se můžete těšit na módní návrháře a návrhářky jako Krakora Design, Raj.da, M.R.K., Viva, Ajax, Ondřej Ludín a Zuzana Kedroňová. V horním patře představí svá díla k zakoupení ve formě šperků, textilu a jiných zajímavých kousků Jitr Nice, Fifle, Minim Ui, Jaila, Mellory, Giraf, Bee Sting, Cvok, Martin Grosman, Šárka Horčicová, Zuzka Jurová, Ľubica Skalská, Acator, Marta Bradáčová a další.

Drink Art 2010: Jaila Drink Art 2010: Jitrnice Drink Art 2010: Mellory Liberecké lázně a workshop

Skupina Drink Art má v podtitulu umění všeho druhu, proto určitě nebude chybět divadlo, pouliční umělci, graffiti jam, hudba jakožto DJové z Experimental Cabaretu, workshopy s linoryty, animací, sítotiskem, chůdami, žonglováním a dalšími zajímavými činnostmi, na které se můžete těšit. Tato akce se koná v Liberci, jelikož hlavními aktéry jsou studenti z Technické univerzity obor módní návrhářství a umělci nebo designeři z Ještědem proslulého města a okolí.

Foto a zdroj: Drink Art

Článek ze dne: 17.10.2010
Téma: , , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Nikola Kadlecová vystudovala módní návrhářství na Technické univerzitě v Liberci. Má ráda umění všeho druhu, vytváří různé umělecké akce a snaží se podporovat českou kulturu co to jde.
Všechny články od Nikola Kadlecová | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588