Přihlaste se!
Klikněte a napište nám e-mail!

Stanislav Petera ukáže techniky postprodukce fotek

Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery

Módní a reklamní fotograf Stanislav Petera připravuje po roce další sérii svých populárních seminářů, kde odhalí své techniky v postprodukci módní i reklamní fotografie nebo vás zavede do tajů speciálních tvůrčích technik. Grafiky a fotografy naučí udělat z průměrné fotky titulku pro časopisy. Pro fotografy jsou připraveny i semináře zaměřené na světlo.

Stanislav Petera je znám svými snímky využívající postprodukci ve velmi vysoké míře. U nás proslul několika editoriály v časopisech jako Dolce Vita nebo Harper’s Bazaar. V zahraničí měl možnost nahlédnout do práce světových časopisů jako Vogue, pro který v Paříži fotografie upravoval. V roce 2009 uspořádal Petera sérii úspěšných kurzů pro grafiky a fotografy, kde své techniky poodhalil. Vydal i několik výukových DVD s detailními postupy a ukázkami.

Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery

V druhé půlce dubna bude Stanislav Petera pořádat v Praze další pokračování těchto kurzů. Ty dva nejdůležitější jsou zaměřeny právě na postprodukci ve fotografii, kde Petera odhalí své těžce nabyté know-how. Semináře jsou určeny pro profesionály nebo zájemce, kteří se jimi chtějí stát. Mezi posluchači jsou kreativci reklamních agentur, fotografové i studenti fotografie.

Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery

První seminář má název Postprodukce v módní a reklamní fotografii a naučí vás retušovat jako profesionálové. „Zajímá vás, jak se upravují fotografie, které vidíte kolem sebe v časopisech a na reklamách? Jaké postupy a techniky stojí za dokonalými fotografiemi modelek? Jak i vy můžete potěšit nepěknou obézní sousedku fotkami, za které by se nemusela stydět ani Claudia Schiffer?“ lákají na jednodenní seminář s pěti tématickými bloky pořadatelé z Light Garden Academy.

Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery

Druhý seminář o postprodukci má název Speciální techniky a naučí vás mistrovské techniky, pro které byla výuková DVD jen opravdovým základem. Zde se naučíte práce se světlem, barvou i tonalitou, naučíte se techniky pro tvorbu velkých montáží i tvořit komplexní prostředí. Součástí jednodenního semináře bude i rozsáhlá teoretická část.

Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery Ukázky fotografií a postprodukce Stanislava Petery Seminář o postprodukci Stanislava Petery

Cena obou seminářů je shodných 2 990 korun a v nabídce Light Garden Academy je i dvojice seminářů o světle a světle v exteriéru za 3 990 korun.

Čtěte samostatný článek Stanislav Petera na DVD radí jak na postprodukci
Čtěte samostatný článek Stanislav Petera odhalí taje působivých fotografií

Foto a zdroj: Light Garden Academy a Stanislav Petera

Článek ze dne: 5.3.2013 | Zařazeno do rubriky: události
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly serveru pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.


VYBRANÉ AKCE Z KALENDÁŘE

DESIGNMAG NA FACEBOOKU

Spojte se s námi

Facebook.com Twitter.com Google+ Pinterest.com RSS kanál Přidat do oblíbených / záložek Kontaktujte nás

Prague Design Week 2015

Přihlaste se!

Partneři

přejděte na Font.cz           přejděte na DesignPortal.cz         přejděte na Archii.cz
přejděte na CzechDesign.cz           přejděte na YoungPrimitive.cz          přejděte na Fler.cz
přejděte na Auto-Design.cz            přejděte na GJF.cz          přejděte na DesignBy.sk
přejděte na DesignEast.eu            přejděte na UPM.cz           přejděte na Material Times

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 4187
Počet komentářů: 1090
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588