Děkujeme za přízeň nám i designu!

Alice Rawsthorn v Praze odhalí Budoucnosti designu

Alice Rawsthorn

Na pražské UMPRUM se 23. září 2015 uskuteční přednáška uznávané britské teoretičky a novinářky Alice Rawsthorn, která o designu píše pro deník The New York Times. Večerní blok patří do cyklu přednášek a workshopů s názvem Budoucnost designu. Vstup je volný, rezervace však nutná.

“Novinářů, kteří se dlouhodobě a soustavě zabývají designem, bychom v českých denících pohledali. Nechme se inspirovat novinářkou, která hodnotí, vysvětluje, kritizuje a zamýšlí se nad designem v tisku světového formátu. Tato členka Board of Trustees londýnské Whitechapel Gallery je zároveň fejetonistkou pro uznávaný britský časopis o umění a kultuře Frieze,” uvádí hosta organizátoři akce.

Alice Rawsthorn a její knihy Alice Rawsthorn a její knihy Alice Rawsthorn a její knihy Ukázka z přednášek Budoucnost designu

“Jak design řeší každodenní problémy a co od něj můžeme čekat v budoucnu? Britská teoretička Alice Rawsthorn píšící pro světové vydání The New York Times a autorka bestselleru Hello World: Where Design Meets Life (v českém překladu z roku 2014 Zdravím, světe: Jak design vstupuje do života) představí svůj pohled na design a jeho společenskou úlohu,” dodávají.

Čtěte další články na téma události

Foto a zdroj: Alice Rawsthorn a Budoucnost designu

Článek ze dne: 16.9.2015
Téma: , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6003
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588