Klikněte a napište nám e-mail!

Trojice designérů vystavuje svá díla na téma mléko

David Valner na téma Mléčná dráha

Holešovický inkubátor mladé generace českých výtvarníků a designérů Koncept Story otevřel druhou výstavu svých hostů. Expozice nazvaná Mléčná dráha nabízí díla sklářského designéra Davida Valnera, truhláře Jakuba Vávry a módní pětice Dry Milk of Virgin Mary na téma mléko.

“Designéry holešovického prostoru spojuje láska k řemeslu a k silným příběhům, ne jinak je tomu u jejich hostů. Tentokrát pozvali fashion kolektiv Dry Milk of Virgin Mary, tedy Kateřinu Hynkovou, Miu Jadrnou, Elišku Knotkovou, Terezu Švolíkovou a Marii Ninu Václavkovou, sklářského designéra Davida Valnera a uměleckého truhláře a restaurátora Jakuba Vávru,” uvádí zástupkyně Koncept Story Eliška Lhotská.

David Valner na téma Mléčná dráha Jakub Vávra Dry Milk of Virgin Mary Dry Milk of Virgin Mary

“Inspirací se stal showroom sám a funkce budovy ze 70. let, kdy sloužil jako mlékárna, těšit se tedy můžete na jedinečné, ručně foukané objekty, které evokují láhve na mléko, jednoduché střihové formy se silným důrazem na haptické prožitky, nebo dekorem doplněné čisté linie nábytku,” dodává s tím, žedíla zde budou prezentována po dobu tří měsíců.

Čtěte další články na téma sklo, produkty a móda

Foto a zdroj: Koncept Story

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6002
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588