Děkujeme za přízeň nám i designu!

V Praze na Andělu se otevírá nový Design Showroom

Design Showroom na adrese Plzeňská 24, Praha 5

Na pražském Smíchově nedaleko Anděla byl v přízemí historického domu otevřen Design Showroom, který na necelých sto metrech nabízí nábytek, svítidla, bytové doplňky, dekorace i drobné dárky od předních českých výrobců a designérů i velkých zahraničních značek. Nově otevřený prostor je také výdejnou internetového obchodu DesignBuy.cz.

Samotnému listopadovému otevření Design Showroomu předcházelo v roce 2011 spuštění e-shopu s pečlivě vybraným designem DesignBuy.cz. Rozrůstání tohoto e-shopu, který začal nabízet i sedací nábytek, svítidla, bytové doplňky a dekorace, si vyžádalo místo, kde by si zákazníci mohli židle vyzkoušet, vybrat nejvhodnější hodiny a detailněji si prohlédnout zručnost českých sklářů, od nichž je v interiéru vystaveno několik svítidel.

Design Showroom na adrese Plzeňská 24, Praha 5 Design Showroom na adrese Plzeňská 24, Praha 5 Design Showroom na adrese Plzeňská 24, Praha 5 Design Showroom na adrese Plzeňská 24, Praha 5

Design Showroom startuje vybaven těmi nejlepšími značkami z České republiky i zahraničí. Za zmínku stojí nábytek a svítidla finské značky Artek, židle s bytovými doplňky od švýcarské značky Vitra, nábytek a dekorace od dánské značky Normann Copenhagen, ikonické židle od americké značky Emeco, nábytek italských značek Magis či Kartell, židle a bytové doplňky české značky Ton a mnohé další.

Vybrané značky z Design Showroom: Artek Vybrané značky z Design Showroom: Vitra Vybrané značky z Design Showroom: Normann Copenhagen Vybrané značky z Design Showroom: Emeco

Za povšimnutí rozhodně stojí vystavená svítidla Muffins a Balloons od Lucie Koldové a značky Brokis, zavěšená stropní svítidla Soap všech tří barev od designéra Oty Svobody a značky BOMMA, luxusní leštěná židle Icon Chair od designéra Philippe Starcka pro značku Emeco, legendární lampy Tolomeo a Tizio od italské značky Artemide či největší metr dlouhá stolička Puppy, kterou v roce 1973 navrhl Eero Aarnio.

Vybrané značky z Design Showroom: BROKIS Muffins Vybrané značky z Design Showroom: BOMMA Soap Vybrané značky z Design Showroom: BOMMA František Vízner Vybrané značky z Design Showroom: Nachtmann Sphere

Výhoda obchodu dává zákazníkům možnost odebrat si týž den zboží z e-shopu, ale také konzultovat výběr před nákupem na prodejně. Možností je domluvit si i schůzku a například vybavit interiér při konzultaci s architektem. Design Showroom najdete na adrese Plzeňská 24, Praha 5, přibližně 5 minut pěšky od metra B Anděl. Otevřen je každý pracovní den i v sobotu, případně i mimo otvírací hodiny po telefonické dohodě. Více informací najdete na www.DesignShowroom.cz

Foto a zdroj: Design Showroom

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5955
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588