Klikněte a napište nám e-mail!

Výlohy v centru Prahy na měsíc ožívají designem

Prague Design Week 2017 v Pasáži českého designu: La femme MiMi

Devět výloh v Pasáži českého designu pod Českou národní bankou ožilo na měsíc současným designem. Jako lákadlo na nadcházející designérskou přehlídku Prague Design Week 2017 zde devět designérů a studií vystavilo svou tvorbu. Expozice od ZOAA, Fain Wood, Penocze, PBG, Infiberry, La Femme Mimi, Evans Atelier, i1art zde uvidíte do konce dubna.

Pasáž v centru města naproti Obecnímu domu nenabízí jen zkratku pro 5 000 chodců denně, ale také desítky expozic od renomovaných českých značek, designérských studií, designérů a škol. Devět výloh zde vyzdobilo svou tvorbou devět vystavovatelů, kteří se budou prezentovat v Tančícím domě na Prague Design Week 2017 od 10. do 16. dubna. Jejich expozice se navíc budou čas od času obměňovat či doplňovat.

Prague Design Week 2017 v Pasáži českého designu: ZOAA Prague Design Week 2017 v Pasáži českého designu: ZOAA Prague Design Week 2017 v Pasáži českého designu: Infiberry Prague Design Week 2017 v Pasáži českého designu: Fain Wood

Mezi vystavovateli v pasáži najdeme šaty od módní značky La femme MiMi,  šperkovnice od Fain Wood, závěsné svítidlo od značky Penocze, kožené tašky a kabelky od PBG, kompostovatelný sáček Frusack na ovoce a zeleninu od Infiberry, umělecká díla ze starých vinylů od Ivana Jurečky a jeho značky i1art, ručně malované skleněné hodiny od Evans Atelier.

Prague Design Week 2017 v Pasáži českého designu: Penocze Prague Design Week 2017 v Pasáži českého designu: PBG Prague Design Week 2017 v Pasáži českého designu: Evans Atelier Prague Design Week 2017 v Pasáži českého designu: i1art

Nepřehlédnutelná je i instalace hlavního partnera expozic v pasáží, architektonického ateliéru ZOAA. Ti připravili optickou instalaci z boxů, která z jedné strany složí logo a z druhé strany ukazuje jejich architektonické realizace. Na fotografiích si můžete prohlédnout jejich pojetí bytů, kanceláří, domů či hotelů. Ke každé fotografii nechybí doplnění krátkými texty.

Čtěte další články na téma Prague Design Week

Foto a zdroj: Prague Design Week

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588