Děkujeme za přízeň nám i designu!

Uděleny ceny nejlepším z Prague Design Week 2017

Hliníkové prostřílené ceny Prague Design Week 2017 od Lukáše Rejmonta

Na závěr designérské přehlídky Prague Design Week 2017, která proběhla od 10. do 16 dubna v Tančícím domě, byly uděleny ceny nejlepším vystavovatelům a to hned ve třech kategoriích. Ceny byly předány nejlepším expozicím, za nejlepší produkt či kolekci a udělena byla i cena návštěvníků akce. Poprvé byla předány i zvláštní cena poroty.

V každé ze tří kategorií bylo nominováno deset vystavovatelů a uděleny celkem tři ceny. V kategorii Nejlepší produkt/kolekce získal třetí místo dřevěný zesilovač Avior’s Woodyfier, druhé místo erotické pomůcky wood.u a první sáček Frusack by Infiberry. V kategorii Nejlepší expozice získal cenu za třetí místo značka i1art, druhé místo získalo jsem.studio a první kožené módní doplňky Two Lines.

1. místo v kategorii Nejlepší produkt/kolekce na Prague Design Week 2017: Frusack by Infiberry 1. místo v kategorii Nejlepší expozice na Prague Design Week 2017: Two Lines 1. místo v kategorii Cena návštěvníka na Prague Design Week 2017: Líbal Zvláštní cena poroty na Prague Design Week 2017: Filip Pošivač

Cenu návštěvníka si na třetím místě odnesli studenti Průmyslového designu na FA ČVUT z ateliéru Tvarůžek/Fiala za návrhy topenářské techniky, druhé místo značka Nomio šperkaře Milana Nováčka a první cenu značka Líbal šperkaře Jakuba Líbala. Zvláštní cenu poroty získal Filip Pošivač. Výherci obdrželi hliníkové ceny od Lukáše Rejmonta, které byly prostříleny puškou na střelnici. Počet průstřelů ukazoval umístění, některé kulky pak neprošly skrz cenu a zůstaly v ní zaklíněny.

Čtěte další články na téma Prague Design Week

Foto a zdroj: Prague Design Week

Článek ze dne: 18.4.2017
Téma: , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 5946
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588