Děkujeme za přízeň nám i designu!

Čerství absolventi UMPRUM vystavují své Diplomky

Matúš Opálka - Ateliér produktového designu

V úterý byla zahájena výstava Diplomky 2017, na které čerství absolventi UMPRUM neboli Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze ukazují vrcholná díla svého studia. Jen do 19. června máte možnost nejen v budově školy zhlédnout 75 závěrečných magisterských diplomových prací i 56 bakalářských prací.

“S potěšením můžu sledovat vývoj studentů UMPRUM a jejich úspěchy nejen v různých soutěžích. Věřím, že naše škola jim dává vše, aby po absolutoriu mohli navázat na to, co studovali a dále se ve svém oboru prosazovali. Letošní výstava DIPLOMKY je pro mě opět důkazem, že jdeme správnou cestou,” hodnotí čerstvé absolventy prorektor pro vnější vztahy a mezinárodní spolupráci prof. Jiří Pelcl.

Ukázka z výstavy Diplomky 2017 na UMPRUM Ukázka z výstavy Diplomky 2017 na UMPRUM Ukázka z výstavy Diplomky 2017 na UMPRUM Ukázka z výstavy Diplomky 2017 na UMPRUM

Hlavní část výstavy Diplomky 2017 probíhá v hlavní budově UMPRUM, kde se prezentují studenti z ateliérů sochařství, malby, intermediální konfrontace, supermédií, keramiky a porcelánu, textilní tvorby, designu oděvu a obuvi a módní tvorby. Samozřejmě nebudou chybět ani práce z ateliérů produktového designu, architektury, filmové a televizní grafiky, skla či typografie.

Čtěte další články na téma výstava a UMPRUM

Foto a zdroj: UMPRUM

Článek ze dne: 14.6.2017
Téma: , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6003
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588