Děkujeme za přízeň nám i designu!

Ředitel Vitra Design Musea bude přednášet v Praze

Vitra Design Museum v německém Weil am Rhein

Na veřejnosti zdarma přístupnou přednášku přijede do Prahy ředitel slavného Vitra Design Museum Marc Zehntner. Přednáška, kterou pořádá DSC Gallery spolu s UMPRUM se uskuteční 22. června dopoledne v budově Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze. Ve stejný den bude zahájena výstava prezentující ikonické kousky z tohoto muzea.

“Přednáška bude věnována fenoménu Vitra, limitované produkci Vitra Edition a nejvýznamnějším exponátům, které Vitra Design Muzeum vlastní. Na závěr bude také prostor pro Vaše dotazy,” uvádí obě pořádající instituce k přednášce, která proběhne od 11 hodin v jedné z poslucháren školy.

Vitra Design Museum - Schaudepot  v německém Weil am Rhein Vitra Design Museum - Schaudepot  v německém Weil am Rhein Ikony značky Vitra Ikony značky Vitra

“Vystoupení Marca Zehntnera se koná u příležitosti otevření výstavy ICONS v DSC Gallery, na které budou od 24. června k vidění originální kusy nábytku od světových designérů Zahy Hadid, Grega Lynna a Naoto Fukusawy, jež jsou součástí rozsáhlé sbírky Vitra Design Muzea,” dodávají.

Celý sortiment značky Vitra zakoupíte na DesignBuy.cz

Čtěte další články na téma události a Vitra

Foto a zdroj: Vitra Design Museum

Článek ze dne: 16.6.2017
Téma: , , , , , ,

AUTOR ČLÁNKU

Fotografie autora

Ondřej Krynek je obdivovatel nápaditého designu, kreativních konceptů, moderní architektury, příjemných interiérů, inovativních technologií, nových médií, použitelného webdesignu, extravagantní módy, výrazového umění, dobré hudby a dalších odvětví kultury.
Všechny články od Ondřej Krynek | Kontakt na redakci

Okomentujte tento design

UPOZORNĚNÍ: Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly pro komentování. Váš komentář bude podroben procesu schvalování redakcí co nejříve to bude možné.

Statistika

Spuštěno: 1. února 2008
Počet článků: 6003
Počet komentářů: 1152
Návštěvnost: 100 tisíc/měs.
Čtenost: 250 tisíc/měs.
Rekord/den: 18 588